Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mimosa

Jednopatrový hotel je tvořen třemi pavilony a leží na Korfu v živém prostředí asi 150 m od centra střediska Sidari. Přední trakt s bazénem před budovou je směrován do rušné hlavní ulice střediska. Naše pokoje jsou umístěny převážně v zadní budově, která leží v klidnějším prostředí než přední část hotelového areálu a má vlastní bazén.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mimosa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mimosa

Jednopatrový hotel Mimosa je tvořen třemi pavilony a leží v živém prostředí asi 150 m od centra střediska. Přední trakt s bazénem před budovou je směrován do rušné hlavní ulice střediska. Naše pokoje jsou umístěny převážně v zadní budově, která leží v klidnějším prostředí než přední část hotelového areálu a má vlastní bazén.

Pláž

Relativně široká pláž pokrytá jemným pískem okrové barvy je vzdálena asi 100 m od hotelu Mimosa, který je od pláže oddělen jenom ulicí. Slunečníky a lehátka jsou na pláži k dispozici za poplatek. Mělká voda vhodná i pro koupání menších dětí.

Vybavení hotelu Mimosa

Recepce, restaurace, dva bazény, lehátka a slunečníky u bazénu.

Vybavení pokojů

Jednoduše a účelně vybavené pokoje se standardním starším nábytkem. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají koupelnu, WC, balkon nebo terasu. Některé pokoje mají přistýlku. Rodinné pokoje mají dvě pevná lůžka a dále dvě lůžka pro děti umístěné na palandách. Trezor k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu, obvykle zesílené kontinentální snídaně s prvky bufetu, servírované večeře.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Popis hoteluVe výhodné poloze - v blízkosti pláži i centra letoviska. Hotel po částečné renovaci. Malý a klidný hotel. Polohacentrální. Centrum letoviska...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.