Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Roda Oasis Complex

Příjemný Roda Oasis Complex, s nabídkou pokojů, studií a apartmánů se nachází v oblíbeném prázdninovém středisku Roda, 4 km od letoviska Acharavi s blízkým vodním parkem, na severu ostrova Korfu. V areálu naleznete příjemné zázemí s restaurací, barem, bazénem, kulečníkem i s možnostmi večerní zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Roda Oasis Complex, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Roda Oasis Complex

Hotel Roda Oasis Complex nacházející se v zahradách, v letovisku Roda, nedaleko jeho centra, 4 km od městečka Acharavi, kde je vodní park, 9 km od Sidari a 35 km od letiště.

Vybavení Roda Oasis Complex

Recepce, směnárna, trezory, wi fi ve veřejných prostorách, restaurace, cocktail bar se SAT TV, snack bar u bazénu, bazén, kulečník, večerní zábava.

Ubytování

Hotel Roda Oasis Complex nabízí dvoulůžkové pokoje, dvoulůžková studia a dvoulůžkové apartmány a apartmány se 2 ložnicemi až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, ledničkou a balkónem nebo terasou. Studia a apartmány mají navíc kuchyňku se 2 vařiči, konvicí, toustovačem a nádobím. Ve studiích a apartmánech je možnost vlastní stravy.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, trezor, wi fi, lednička ve standardních pokojích (ve studiích a apartmánech v ceně), klimatizace.

Pro děti

Dětský bazén.

Strava

Dle CK. Vlastní strava. Snídaně: servírované snídaně. Polopenze: servírované snídaně, servírované večeře.

Pláž

Cca 900 m od pláže.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.