Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Russos Beach Club

Kouzelný výhled na moře a perfektní výchozí poloha jsou absolutní prioritou tohoto komplexu. Přes den odpočinek, koupání a slunění se v areálu studií Russos Beach Club a večer zábava v blízkém centru letoviska Kavos na nádherném ostrově Korfu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Russos Beach Club, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita studií Russos Beach Club:

32 studií

Poloha

Nedaleko od domu Kamini, pár minut procházky do centra Kavosu, stojí komplex Roussos Beach Club. Komplex tvoří tři jednopatrové budovy, exteriér zkrášluje udržovaná zahrada s palmami. Od moře je dělí pouze bazén a snack bar / restaurace nabízející bohatou nabídku nápojů a občerstvení. V okolí bazénu jsou rozmístěna lehátka. Pláž pod domem je úzká, takže se hosté sluní většinou právě v okolí bazénu. Komplex Russos Beach Club působí jako malý hotel, neboť je tu i recepce s trezory (za poplatek). V rámci baru u bazénu najdete i TV kout.

Ubytování / Vybavení:

jednoduchá prakticky zařízená studia pro 2-3 osoby • koupelna (sprcha/WC) • kuchyňský kout se základním vybavením • lednička • klimatizace (za poplatek).

Pláž:

Studia Russos Beach Club leží přímo u moře

Názor CK

Kouzelný výhled na moře a perfektní výchozí poloha jsou absolutní prioritou tohoto komplexu. Přes den odpočinek, koupání a slunění se v areálu studií a večer zábava v blízkém centru letoviska Kavos na ostrově Korfu.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.