Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tsilios studia

Studia TSILIOS jsou umístěna poblíž centra letoviska Acharavi na ostrově Korfu, cca 300 m od pláže. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových studiích Tsilios s možností jedné přistýlky vybavených kuchyňským koutem, vlastním soc. zařízením (SWC) a balkónem. Součástí komplexu studií Tsilios je zahrada s bazénem (lehátka a slunečníky zdarma), houpačkami pro děti a barem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tsilios studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Tsilios

Studia TSILIOS jsou umístěna poblíž centra letoviska Acharavi, cca 300 m od pláže.

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových studiích Tsilios s možností jedné přistýlky vybavených kuchyňským koutem, vlastním soc. zařízením (SWC) a balkónem. Součástí komplexu studií Tsilios je zahrada s bazénem (lehátka a slunečníky zdarma), houpačkami pro děti a barem.

Stravování

Vlastní nebo ekonomická forma stravy - polopenze (servírované kontinentální snídaně a servírované jednotné večeře).

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.