Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Yianetta Complex

Hotel Yianetta Complex nacházející se na klidném místě, avšak poblíž letoviska Kavos, které je ideální volbou pro klienty, kteří vyhledávají kromě pobytu na pláži i zábavu v nočních podnicích disponuje studii pro tři osoby a apartmány, s ložnicemi až pro 5 osob. V areálu hotelu se nachází recepce, směnárna, bazén, TV místnost, wi fi zdarma, kulečník a další možnosti vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Yianetta Complex, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Yianetta Complex

Hotel skládající se z 5 budov se studii a apartmány se nachází nedaleko pláže v letovisku Kavos, 15-20 min chůze od jeho centra s obchody, restauracemi a bary a 38 km od letiště. 100 m od hotelu jsou nejbližší bary a taverny. Letovisko Kavos je hlavním městem zábavy, proto klientům, kteří vyhledávají klidnou dovolenou, doporučujeme jiná letoviska.

Vybavení hotelu Yianetta Complex

Recepce, směnárna, trezory, SAT TV, wi fi zdarma, restaurace, snack bar u bazénu, bazén, kulečník, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Hotel Yianetta Complex nabízí studia až pro 3 osoby a apartmány se 2 ložnicemi až pro 5 osob. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, trezorem, vybavenou kuchyňkou a balkónem.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor.

Pro děti

Dětský bazén.

Strava

Dle CK. Vlastní strava. Snídaně: servírované snídaně.

Pláž

cca 100 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.