Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paleokastritsa

Pláží je v resortu Paleokastritsa šest. Ukrývají se mezi skalami a kopci plnými olivovníků a jiné zeleně. Voda je tu obzvláště křišťálová a průzračná. Není proto divu, že se může pyšnit „modrou vlajkou“, tedy oceněním EU za kvalitu. Pláže mají různý povrch, většinou jde ale o písek, kamínky nebo oblázky, a některé jsou přístupné jen po moři. Hlavní pláž je písčitá a choulí se v kouzelné zátoce obklopené skalisky. K dispozici jsou slunečníky, lehátka, ale i toalety a sprchy. Pláž je vhodná i pro handicapované. Místní vody přímo vybízejí ke šnorchlování, při kterém objevíte mnohé podmořské krásy. Nechybí tu samozřejmě šňůra taveren a barů podél pobřeží, které nabízejí vše potřebné k plné spokojenosti svých hostů.

Oblast
Paleokastritsa leží na severozápadním pobřeží, cca 25 km od hlavního města ostrova. Scenérie, které nabízí zdejší příroda, jsou prý nejkrásnější na ostrově, a nejen tam. Stejně tak je proslulá samotná vesnice, kde se resort nachází.
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paleokastritsa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Parametry

Kvalita vody Křišťálově čistá
Dno nevyplněno
Povrch nevyplněno
Vybavení nevyplněno
Šnorchlování nevyplněno
Přistup a doprava nevyplněno
Příroda nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 5. 8. 2021 Hlavní pláž Paleokatritsa - hrůza, hlava na hlavě, okolní pláže jsou menší a hezčí. Okolí krásné, výšlap nahoru ke klášteru s vyhlídkou je moc hezký. Prima
--- • --- • ---
---