Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agios Stefanos (východ)

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agios Stefanos (východ), budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Agios Stefanos východ

Agios Stefanos je neobyčejně půvabná původní rybářská vesnice nacházející se na severovýchodě ostrova Korfu. Nabízí typickou ostrovní zástavbu jednoduchých domků a vilek obydlených původní řeckou komunitou, která je známa svou pohostinností a přátelským chováním. Vesnice je vystavěna u přírodní zátoky, chráněna okolními vysokými skálami a skýtá tak klid, pohodlí a přitom veškerý komfort pro pohodovou dovolenou.

Ubytování je zde možné najít pouze přímo na místě. Nejezdí sem žádná cestovní kancelář (rok 2012). Pokud hledáte letovisko, kam jezdí CK, zkuste tento Agios Stefanos. Ve vesnici je podél pobřežní zátoky s přístavištěm několik taveren a obchůdků. V přístavu kotví malé bárky a jachty. Je možné si zapůjčit motorový člun.

Pláž v Agios Stefanos východ je na severním konci vesnice a je tvořena drobnými kamínky. Vstup do vody je velmi kamenitý a obtížně schůdný. Rozhodně je lepší mít boty do vody. Místo je vhodné pro šnorchlování. Voda je průzračně čistá, koupajících se osob málo, takže je možné nerušeně pozorovat podmořský život.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---