Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aegean View Aqua Resort

Hotel Aegean View Aqua Resort je postavený z kamene a dřeva a nachází se na ostrově Kos v letovisku Psalidi, odkud poskytuje krásný výhled na moře a horizont. Vzdálenost od letiště je 25 km. Od hotelu Aegean View Aqua Resort jezdí 4x denně na pláž hotelový autobus. Hotel Aegean View Aqua Resort leží cca 500 m od písčito-oblázkové pláže

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aegean View Aqua Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Aegean View Aqua Resort - poloha

Hotel Aegean View Aqua Resort je postavený z kamene a dřeva a nachází se v letovisku Psalidi, odkud poskytuje krásný výhled na moře a horizont. Vzdálenost od letiště je 25 km. Od hotelu Aegean View Aqua Resort jezdí 4x denně na pláž hotelový autobus.

Ubytování :

hotel nabízí dvoulůžková studia a apartmány až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, mini ledničkou, trezorem, telefonem, TV a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3,2+2,3+1,4, 5

Vybavení:

recepce, internetový kout, wi fi, hlavní restaurace, italská taverna Istrie, bar, bar u bazénu, bazén se skluzavkou, tenis, stolní tenis, fitness, krytý vyhřívaný bazén, jacuzzi, kulečník, šipky, mini fotbal, lázně, animace, mini market.

Pláž:

Hotel Aegean View Aqua Resort leží cca 500 m od písčito-oblázkové pláže

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, internet, wi fi, lázně, trezor.

Pro děti:

dětský bazén, mini club.

Stravování :

Dle CK, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive:: snídaně (07:30 – 10:00), obědy (13:00 – 14:30), večeře (19:00 – 21:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00), občerstvení (10:00 – 17:00), odpolední zákusky (15:00 – 17:00).

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.