Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Poseidon

Hotel Poseidon s klasickými pokoji a apartmány se nachází nedaleko pláže v klidné části hlavního města Kos. Hotel Poseidon nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Hotel je vhodný pro ty, kteří vyhledávají ubytování v hlavním městě v dosahu ruchu centra s obchody a restauracemi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Poseidon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Poseidon

Hotel Poseidon s klasickými pokoji a apartmány se nachází nedaleko pláže v klidné části letoviska Kos, 800 m od jeho centra s obchody, restauracemi a bary a 25 km od letiště v Kosu.

Vybavení hotelu Poseidon

recepce, trezory, směnárna, internetový kout, snídanová místnost, snack bar u bazénu, hlavní bar, místnost se SAT TV, bazén, kulečník, tělocvična, večerní občasné BBQ, zábava, řecký večer, karaoke.

Ubytovani

Hotel Poseidon nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, varnou konvicí a trezorem.

Strava

Vlastní stravování: vlastní stravování Snídaně: bufetové snídaně

Pláž

HOtel Poseidon leží cca 200 m od písčito-štěrkové pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.