Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Andreas studia a aprtmány

Hotel Andreas má velmi výhodnou polohu u letoviska Kefalos an ostrově Kos. Stojí blízko centra a malého přístavu a jen pár metrů od krásné písečné pláže Kamari a oblázkové pláže Faros, která je za přístavním molem. Po pár minutách se dostanete na pobřežní komunikaci, kde si už můžete vybrat pláž, která Vám nejlépe vyhovuje. Některé úseky pláže Kamari jsou přístupné po schodech. V okolí je mnoho taveren a jen pár metrů od domů je i supermarket.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Andreas studia a aprtmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha objektu Andreas:

Hotel Andreas má velmi výhodnou polohu. Stojí blízko centra a malého přístavu a jen pár metrů od krásné písečné pláže Kamari a oblázkové pláže Faros, která je za přístavním molem. Po pár minutách se dostanete na pobřežní komunikaci, kde si už můžete vybrat pláž, která Vám nejlépe vyhovuje. Některé úseky pláže Kamari jsou přístupné po schodech. V okolí je mnoho taveren a jen pár metrů od domů je i supermarket.

Ubytování:

Andreas je rodinný podnik, který má 4 domy s apartmány a studii a bazén s tavernou a barem, kde si můžete dopřát dobrou snídani, nápoje, oběd i večeři. Taverna nahrazuje recepci a setkáte se zde se vstřícností a ochotou. U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma. Maximální vzdálenost domů od taverny a bazénu je asi 150 m. Přízemní studia pro 2 nebo 3 osoby jsou dostatečně prostorná a jsou vybavena řádnými lůžky. Prostorné balkóny směřují k moři, ale výhledu brání zeleň. Apartmány jsou v 1. patře, jsou prostorné a mají krásné veliké balkóny, odkud je čelní výhled na moře. V ložnici je manželská postel a v obytné kuchyni jsou další 2 lůžka. Studia a apartmány mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a varné konvice), sprchu, WC, klimatizaci (za příplatek) a sejf.

Stravování:

Dle zájezdu, doporučujeme ochutnat vždy čerstvou kuchyni v taverně Andreas. Snídaně, obědy a večeře se platí na místě. Hodnocení: výborná poloha s pohodlným přístupem k pláži a rodinná atmosféra s komplexními službami jsou největšími přednostmi tohoto ubytování.

Vzdálenosti a kapacita

Vzdálenost od pláže: cca 150 m. Vzdálenost od centra: cca 150 m.

2 - 4 lůžka.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Kos - Praha včetně leteckých poplatků, transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, služby zástupce TRAVEL FAMILY...

Popis destinaceŘecký ostrov Kos je součástí souostroví Dodekanés.Jsou zde překrásné pláže a ty opravdu nejkrásnější naleznete na jihu ostrova, kde se...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 20. 6. 2018 příjemné prostředí, milí majitelé, vše perfektní.

Doporučuje

Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.