Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zeus - hotel

Menší pěkný rodinný hotel Zeus stojí na ostrově Kos v nádherném údolí, v oblasti, která se nazývá Agios Stefanos, nedaleko krásné písečné pláže. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí ani ne za 7 min. V okolí jsou taverny a na pláži se provozují vodní sporty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zeus - hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Zeus

Menší pěkný rodinný hotel Zeus stojí v nádherném údolí, v oblasti, která se nazývá Agios Stefanos, nedaleko krásné písečné pláže Agios Stefanos. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí ani ne za 7 min. V okolí jsou taverny a na pláži se provozují vodní sporty.

Ubytování:

Hotel Zeus působí velmi čistě a na první pohled shledáte, že je zde příjemná rodinná atmosféra. Na úrovni 1. patra je krásný bazén s lehátky, slunečníky a barem. V 1. patře je recepce s dalším barem a obývacím koutem, kde je velká televize. Ve 2. patře je velká prostorná terasa s panoramatickým výhledem na moře. Pokoje jsou ve 2. patře a z balkónů je krásný výhled na moře. Pokoje v přízemí mají prostorné terasy a jsou na vyžádání. Standardně zařízené pokoje jsou vybaveny ledničkou, fénem, žehličkou, WC, sprchou, klimatizací (za příplatek), sejfem (za příplatek) a balkónem nebo terasou. V hotelu Zeus je možné vyžádat postýlku.

Stravování:

Dle ck: V hotelu je podávána rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu. Přes den si můžete objednat nápoje, teplá i studená jídla. V hotelu pořádají večery s grilováním a večery s řeckou kuchyní.

Hodnocení Zeus:

Velmi příjemný rodinný hotel s dobrou snídaní, jen kousíček od krásné pláže. Vzdálenost od pláže: cca 190 m. Vzdálenost od centra: cca 450 m.

Aktuální popis od CK

PopisVyhledávané letovisko ležící na jihovýchodním pobřeží ostrova nabízí turistům vše potřebné k prožití pohodové dovolené u klidné oblázkovo-písečné pláže...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.