Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Archipelago

Hotel Archipelago s velmi příjemnou atmosférou se nachází na ostrov2 Kos na okraji letoviska Psalidi v klidném prostředí. Je vzdálen asi 3 km od hlavního města Kos town, kousek od hotelu jezdí městský autobus. Dlouhá písčito-oblázková pláž se nachází cca 100 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Archipelago, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Hotel Archipelago s velmi příjemnou atmosférou se nachází na okraji letoviska Psalidi v klidném prostředí. Je vzdálen asi 3 km od hlavního města Kos town, kousek od hotelu jezdí městský autobus. Dlouhá písčito-oblázková pláž se nachází cca 100 m od hotelu.

Stravování

All inclusive, snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů podávané v hotelové restauraci, během dne mají hosté k dispozici menší občerstveni, nealkoholické a alkoholické nápoje. Veškeré nápoje jsou rozlévané nebo čepované. Alkoholické nápoje jsou místní výroby.

Ubytování v hotelu Archipelago

Velmi pěkné pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout/WC), telefonem, TV a klimatizací v červeneci a srpnu zdarma. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, koktejl bar, pool bar, hlavní restaurace s venkovním posezením, venkovní bazén, oddělený dětský bazén. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Pláž

Dlouhá písčito-oblázková pláž se nachází cca 100 m od hotelu Archipelago přes cestu. Lehátka a slunečníky k pronájmu za poplatek.

Doporučení

Služby hotelu Archipelago přesně odpovídají úrovni čtyřhvězdičkového hotelu. Velmi pěkný a příjemný hotel doporučujeme především pro odpočinkovou dovolenou.

Aktuální popis od CK

Polohana našem trhu známý a velmi oblíbený rozlehlý hotelový areál, který tvoří hlavní budova a několik hotelových pavilónů umístěných v mírném svahu, se...

Řecko / Kos / Psalidi. Hotelový komplex s velmi příjemnou atmosférou se nachází přibližně 150 merů od písčito-oblázkové pláže, přístupné přes pobřežní...

Řecko / Kos / Psalidi. Hotelový komplex s velmi příjemnou atmosférou se nachází přibližně 150 merů od písčito-oblázkové pláže, přístupné přes pobřežní...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.