Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Esperia

Hotel Esperia s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází na okraji střediska Marmari. Svou zahradou sousedí s hotelem Pyli Bay, který máme též v naší nabídce. V blízkosti hotelu se nachází obchodní dům Constantinos s širokou nabídkou sortimentu (ovoce, pečivo, nápoje, kosmetika, dárkové předměty). Zastávka autobusu městské linky je hned u hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Esperia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Esperia

Hotel Esperia s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází na okraji střediska Marmari. Svou zahradou sousedí s hotelem Pyli Bay, který máme též v naší nabídce. V blízkosti hotelu se nachází obchodní dům Constantinos s širokou nabídkou sortimentu (ovoce, pečivo, nápoje, kosmetika, dárkové předměty). Zastávka autobusu městské linky je hned u hotelu. Jízdenka do města Kos vyjde na cca 2€/cesta. Cena za taxi do Kosu vychází na cca 22€, do Asklépionu - cca 22€, do vesničky Zia - cca 19€, na letiště - cca 24€, do vodní parku Lido - cca 15€ a do Kardameny - cca 22€/jedna cesta. V sezóně 2011 bylo možné využít svozového autobusu vodního parku Lido, který dopravoval zdarma zájemce do tohoto areálu, zastávka byla na konci ulice před pláží.

Kapacita

Celková kapacita areálu Esperia, který tvoří hlavní budova a bungalovy umístěné kolem bazénu, je 92 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny pro 4 osoby, které tvoří ložnice a obývací pokoj s dalšími 2 lůžky). Všechny pokoje v hotelu Esperia jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na bazén, na vstupní zahradu s parkovištěm. Chladnička v pokojích pro 1-3 osoby (za poplatek cca 10€/týden), v pokojích pro rodiny je chladnička již součástí vybavení, trezor na pokoji (za poplatek cca 10€/týden). Pokoje v hlavní budově jsou situovány na západní stranu a nachází se ve zvýšeném přízemí a v 1. patře. Pokoje v bungalovech jsou orientovány směrem k bazénu a nachází se v přízemí a v 1. patře. Jednolůžkové pokoje jsou v hlavní sezóně jen na vyžádání.

Služby

Recepce, internetový koutek (za poplatek cca 1,50€/30 minut a cca 3€/hodina), salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní restaurace s venkovním posezením, vnitřní a venkovní bar, kavárna. Pěkně upravená zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce zdarma.

Stravování

Dle CK, Formou polopenze. Snídaně i večeře - bufet.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátku u bazénu a v zahradě zdarma, na pláži za poplatek cca 5 - 7€/set/den. Malý dětský koutek. Tenis (zdarma v případě vlastního vybavení; jinak pronájem raket a míčků cca 5€, poplatek za noční osvětlení kurtu cca 5€/hodina). Stolní tenis (zdarma), kulečník (cca 1€/hra), hřiště na volejbal/basketbal. Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně 2x za měsíc řecký večírek. Na pláži v letovisku Marmari je možné provozovat vodní sporty (surf - cca 15€/hodina, vodní lyže - cca 18€/trasa, banán - cca 12€/jízda, šlapadla - cca 12€/hodina, ring - cca 15€/jízda, katamarán - cca 27€/hodina pro 3 osoby - nutné mít certifikát.

Hlavní výhody hotelu Esperia

příjemné a čisté prostředí

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.