Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Domes Resort & Spa

Nejnovější a luxusní hotel řetězce Mitsis se nachází přímo na krásném pobřeží ostrova Kos v Kardameně. Oblázkovo-písečná pláž přímo u hotelu. Kardamena 5 km, město Kos 32 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Domes Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Blue Domes Resort & Spa:

Nejnovější a luxusní hotel řetězce Mitsis se nachází přímo na krásném pobřeží ostrova Kos v Kardameně. Oblázkovo-písečná pláž přímo u hotelu. Kardamena 5 km, město Kos 32 km.

Vybavení:

Celková ubytovací kapacita hotelu Blue Domes Resort & Spa činí 499 pokojů, a to v několika budovách a bungalovech. Přijímací hala s recepcí, WiFi v lobby, společenská místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), hlavní restaurace, 10 tématických restauracích, bary a obchody. Ve venkovním areálu naleznete amfiteátr, bazén s mořskou vodou a řeku tekoucí celým areálem (650 m dlouhá). Opalovací terasy a 2 bary. Lehátka, slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Osušky na kauci. Plážový bar.

Sport a zábava:

Zábava : Denní a večerní animační program. Aerobic, plážový volejbal a fotbal, šipky, stolní tenis, tenis, windsurfing (s licencí). Za poplatek: půjčovna kol, fitness, jízda na koni. Kadeřnictví, hamam, krytý bazén, procedury pro obličej a tělo, manikúra, pedikúra, masáže. Pro děti : Vestavěný dětský bazén, vodní skluzavky, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 7 let), maxiklub (od 8 do 12 let), teenieklub (13 - 16 let, červenec a srpen). 

WELLNESS tip : Za poplatek krytý bazén, Hamam, různé druhy masáží, procedury pro obličej a tělo, manikúra, pedikúra, kadeřnictví.

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Vkusně zařízené s minibarem, klimatizací, trezorem, satelitní TV, WiFi (za poplatek), telefonem, vanou, WC, fénem, župany, dlažbou a balkonem s výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): S bazénem, minibarem, klimatizací, trezorem, satelitní TV, WiFi (za poplatek), telefonem, vanou, WC, fénem, župany, dlažbou a terasou. Dvoulůžkové pokoje v bungalovech (A2C/A3C): Prostornější, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A). Maisonette (A2D/A3D): 2 místnosti v maisonettovém stylu (1 ložnice a 1 obývací pokoj), 2 koupelny. Minibar, klimatizace, trezor, satelitní TV, WiFi (za poplatek), telefon, vana, WC, fén, župany, dlažba, terasa. Rodinné pokoje v bungalovech (A2F/A3F): 2 pokoje s propojovacími dveřmi, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A).

Stravování :

Dle CK, All inclusive. ALL inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 11:00 hod. Možnost objednání svačinových balíčků den předem na recepci. Místní alkoholické i nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 01:00 hod. Přes den občerstvení. Večer je požadováno vhodné oblečení.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.