Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Boheme

Příjemný hotel s rodinnou atmosférou se nachází v menší zahradě, na okraji města Kos a ve vzdálenosti cca 24 km od mezinárodního letiště.  

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Boheme , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Boheme

Příjemný hotel Studia Boheme s rodinnou atmosférou se nachází v menší zahradě, na okraji města Kos a ve vzdálenosti cca 24 km od mezinárodního letiště.  

Pláž

Písečná pláž vzdálená od hotelu cca 250 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení hotelu

Hotel Studia Boheme má hlavní budovu a dvě křídla se studii. Součástí hotelu je malá recepce, lobby bar a televizní kout. Bazén s dětskou částí.

Vybavení pokojů

Hotel Studia Boheme nabízí studia pro 3 osoby v přízemí a 2 osoby s přistýlkou v patře. Studia mají rádio, lednici, vybavenou kuchyňku s dvouvařičem, klimatizaci (zdarma v termínu 15.6.-15.9.), telefon, koupelnu se sprchou, vanou a WC a balkon nebo terasu.

Stravování

Obvykle bez stravování (dle zájezdu). Možnost dokoupit bufetové snídaně, večeře nebo all inclusive v nedalekém hotelu Apollon.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.