Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Byron

Atraktivní budova apartmánového domu Byron je obklopena velkou zahradou s bujnou zelení a stromy poskytujícími stín, to vše v klidném prostředí. Nachází se přímo na písečné pláži, při vstupu do moře jsou místy kameny (doporučujeme obuv do vody). Do centra letoviska Tigaki (vzdáleného přibližně 2 km) na ostrově Kos se dostanete cestičkou podél pláže.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Byron, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita domu Byron:

7 studií a 7 apartmánů

Popis domu Byron a ubytování:

Atraktivní budova apartmánového domu Byron je obklopena velkou zahradou s bujnou zelení a stromy poskytujícími stín, to vše v klidném prostředí. Nachází se přímo na písečné pláži, při vstupu do moře jsou místy kameny (doporučujeme obuv do vody). Do centra letoviska Tigaki (vzdáleného přibližně 2 km) se dostanete cestičkou podél pláže.

V blízkosti domu Byron - cca 5 min. pěší chůze se nachází taverna, která nabízí vynikající místní speciality. K dispozici jsou prostorná studia pro 2 osoby a apartmány s oddělenou ložnicí pro 3 a 4 osoby. V apartmánech pro tři osoby je ložnice se dvěma lůžky, třetí lůžko je zděná postel umístěná v kuchyňské části.

Ve 4-lůžkových apartmánech je ložnice se dvěma lůžky, třetí a čtvrté lůžko je umístěné v prostorném obývacím pokoji, kde je i kuchyňský kout. Všechna studia a apartmány Byron jsou vybaveny kuchyňským koutkem s ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem a základním nádobím, koupelnou (WC/sprcha) s novým zařízením a balkonem. Výhled na otevřené moře a protilehlé ostrovy Kalymnos a Pserimos je jedinečný. Stromy vrhají stín až do moře, takže nebudete ani potřebovat slunečníky. Úplně vám postačí lehátka, která jsou na pláži zdarma. V sousedství se nachází minimarket. V uplynulých sezónách mimořádně oblíbený apartmánový dům!

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Na začátku dlouhé písečné pláže oblíbeného letoviska Tigaki se nacházi budova oblíbených apartmánů Byron. Trávnik na udržované zahradě končí...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.