Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Porto Bello Royal

Hotelový komplex Porto Bello Royal leží na jižním pobřeží ostrova Kos, asi 30 m od soukromé písčité pláže (na pláž vstup podchodem pod silnicí), asi 3 km od letoviska Kardamena (hotel nabízí zdarma dopravu do Kardameny), asi 9 km od letiště a 30 km od hlavního města Kos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Porto Bello Royal, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Porto Bello Royal

Hotelový komplex Porto Bello Royal leží na jižním pobřeží ostrova Kos, asi 30 m od soukromé písčité pláže (na pláž vstup podchodem pod silnicí), asi 3 km od letoviska Kardamena (hotel nabízí zdarma dopravu do Kardameny), asi 9 km od letiště (díky letovému koridoru je třeba počítat s přelétajícími letadly) a 30 km od hlavního města Kos.

Vybavení hotelu

Hotel Porto Bello Royal s 310 pokoji a suitami v několika 1patrových budovách nabízí vstupní halu s recepcí, 6 restaurací (hlavní, rybí, řeckou, italskou, asijskou a gurmánskou), 3 bary, WiFi ve vstupní hale, konferenční místnost, 13 bazénů s mořskou vodou, jacuzzi, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, půjčení osušek (za zálohu), vnitřní sladkovodní bazén (pro dospělé a mládež nad 16 let), fitness (vstup od 18ti let), 2 tenisové kurty (do 19:00), mini soccer, stolní tenis, boccia, šipky, plážový volejbal, aerobic, vodní polo, jacuzzi, úvodní lekce potápení v bazénu, kánoe, šlapadla, bohaté animační programy vč. řeckých večerů.

Stravování

Dle ck, ultra all inclusive

Služby

trezor na pokoji, tenis, služby lázeňského centra (masáže, pedikúra, manikúra, kadeřnictví aj.), potápečské centrum.

Ubytování

Hotel Porto Bello Royal nabízí 2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky má koupelnu/WC, klimatizaci, SAT/TV, telefon, fén, ledničku, možnost připojení na internet, balkón či terasu. Za příplatek pokoj s výhledem na moře. V suitách možnost až 2 přistýlek pro děti.

Děti

dětská postýlka, dětský bazén, dětské animace, hřiště, hlídání dětí na vyžádání za poplatek, dětské židle v restauracích.

Allincl

bufetové snídaně (7.30-10.30), pozdní kontinentální snídaně (10.30-11.00), oběd (12.30-14.00, výběr restaurací), večeře (19.00-21.30, výběr restaurací, některé nutné rezervovat den předem, otevření dle počasí, vyžadován společenský oděv u večeře), studené/teplé svačiny (10.00-18.00), káva/čaj a sušenky (16.30-17.30), půlnoční svačiny (23.30-00.30), zmrzlina (15.00-23.00), alkoholické a nealko nápoje místní výroby a vybrané mezinárodní nápoje, teplé nápoje (10.00-01.00), balené svačiny pro výlety (nutná rezervace).

Doporučení

Luxusní hotel Porto Bello Royal na jihu ostrova Kos s krásným výhledem na moře a sopečný ostrov Nyssiros nabízí kvalitní služby a příjemné prostředí, které uspokojí i náročné klienty. Bohaté all inclusive s možností výběru obědu či večeře v jedné z několika restaurací.

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Kos / Kardamena. Luxusní hotelový resort, postavený v moderním středomořském stylu, se skládá z pavilonů, které jsou společně s 13 bazény...

Hotel se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Kos na pláži Helona. Je to skutečně klidné místo a ideální pro ty, kteří hledají odpočinek. Živější...

Poloha- Městečko Kardamena cca 3 km - Aquapark Aquatica Water Park v těsné blízkosti hotelu - Město Kos cca 30 km - Letiště Kos cca 9 km Pláž- Písčitá pláž...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.