Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Emmanouel

Jednoduše ale vkusně vybavené apartmány Emmanouel se nachází v živém a velmi oblíbeném letovisku Lambi, které je vyhlášené bohatým nočním životem. Velkou výhodou je velmi dobrá dostupnost hlavního města Kos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Emmanouel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Emmanouel

Apartmánový komplex je umístěn v severní části ostrova v letovisku Lambi, cca 25 km od letiště a asi 1,5 km od centra města Kos. V blízkosti hotelu se nachází restaurace a obchody. Apartmány leží cca 500 m od písečné pláže

Vybavení apartm. domu Emmanouel

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v recepci a veřejných prostorách, trezor v recepci (za poplatek), restaurace, snack bar u bazénu, bazén, zahrada a stolní tenis.

Vybavení apartmánů

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace nebo větrák za poplatek) a vybaveny kuchyňským koutem, varnou konvicí a chladničkou. Možnost až dvou přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělí.

Stravování

Dle CK. Bez stravy, možnost dokoupení snídaní.

Pláž

Písečná pláž je vzdálena cca 500 m od komplexu.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.