Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marmari Palace

Hotel Marmari Palace leží v rozlehlé zahradě přímo u krásné písečné pláže cca 2km od střediska Mastichari. 18km od hlavního města Kos a 7 km od mezinárodního letiště.Nový, velmi žádaný hotelový komplex Marmari Palace byl otevřen na jaře 2004 a rozprostírá se na ploše cca 63 000 m2. Má velmi výhodnou polohu, leží přímo u písečné pláže a křišťálově čistého moře v klidném prostředí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marmari Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Marmari Palace

Hotel Marmari Palace leží v rozlehlé zahradě přímo u krásné písečné pláže cca 2km od střediska Mastichari. 18km od hlavního města Kos a 7 km od mezinárodního letiště.

Nový, velmi žádaný hotelový komplex Marmari Palace byl otevřen na jaře 2004 a rozprostírá se na ploše cca 63 000 m2. Má velmi výhodnou polohu, leží přímo u písečné pláže a křišťálově čistého moře v klidném prostředí. Místním autobusem je možné individuálně navštívit středisko Mastichari, které je vzdáleno cca 3 km, nebo hlavní město Kos – vzdáleno cca 18 km. Autobusová zastávka se nachází poblíž hotelu, cca 50 m.

Kapacita

rozsáhlý hotelový areál Marmari Palace tvoří hlavní budova a zahradní bungalovy, celkem je zde 332 pokojů. V hlavní budově Marmari Palace jsou pokoje s výhledem do vnitrozemí nebo na moře (za příplatek). V bungalovech mají pokoje výhledy na moře, na bazén, do krajiny, na sousední budovy nebo do zahrady. Jsou zde 1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek a pokoje typu junior suite až pro 5 osob, jejichž popis a cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, rádiem, minibarem a balkónem nebo terasou. Trezor na pokoji zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Jako součást vybavení každého pokoje jsou župany a trepky. Jednolůžkové pokoje nemají výhled na moře.

Stravování

formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz. popis). Snídaně a večeře – švédský stůl.

All inclusive

- Snídaně, obědy a večeře v hlavní hotelové restauraci formou švédského stolu. - Snídaně (od 07:00 – 10:00 hodin), obědy (od 12:30 – 14:00 hodin), večeře (od 18:30 – 21:00 hodin) - Kávu, čaj, sušenky nebo koláč, pro děti zmrzlinu od 16:00 – 17:00 hodin v baru u bazénu - Od 10:00 – 23:00 hodin nealkoholické nápoje v barech (voda, pomerančový džus, káva, čaj) a místní alkoholické nápoje (víno, točené pivo, brandy, ouzo).

Ubytování v Marmari Palace

Pokoje jsou umístěny v hlavní budově s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana,WC), vysoušečem vlasů, trezorem, TV/SAT, minibarem, připojením k internetu a klimatizací zdarma. Možnost jedné přistýlky, na vyžádání pokoje superior, junior suite, suite.

Vybavení

pět bazénů, čtyři dětské bazény, bazén před pokoji typu suites a bungalovy, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 6€/set/den), dětské hřiště, miniklub, venkovní jacuzzi, vnitřní jacuzzi (za poplatek), fitcentrum (za poplatek 8€/den), sauna (za poplatek cca 10€/den), turecké lázně (za poplatek cca 35€), masáže (za poplatek), služby SPA (za poplatek), čtyři tenisové kurty (za poplatek 10€/hodina, pronájem raket a míčku 4€), plážový fotbal, basketball, stolní tenis, šipky. Hotel Marmari Palace pořádá cca 6 x týdně animační programy.Pláž u Marmari Palace

Doplňkový popis vybavení

Součástí hotelu Marmari Palace jsou nádherné propojené sladkovodní bazény s kaskádou a dětský bazén. U bazénů jsou lehátka se slunečníky klientům k dispozici zdarma, plážové osušky se poskytují oproti vratné záloze. K vybavení hotelu patří restaurace, bar, snack bar, obchod se suvenýry a minimarket. Pro sportovní vyžití klientů jsou tu dva tenisové kurty, fitness centrum, stolní tenis, šipky, minigolf, hřiště na volejbal, košíkovou a plážový fotbal. Dětské hřiště zpříjemní pobyt nejmenším návštěvníkům, rodiče jistě uvítají i činnost miniklubu pro děti od čtyř let. Milovníkům cyklistiky hotel Marmari Palace nabízí pronájem horských kol, pro relaxaci můžete využít jacuzzi a masáže. Na dlouhé písčité pláži s křišťálově čistou vodou lze provozovat řadu sportů nebo posedět v místním baru či stylové taverně. Večery zpestřují animační programy.

Pláž u hotelu

Písečná pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Doporučení

Vhodné pro náročnější klienty

Hlavní výhody Marmari Palace

ideální poloha, nadstandardní služby, velké hotelové bazény.

Web

Hotel Marmari Palace

Aktuální popis od CK

PopisMastichari je půvabnou rybářskou přístavní vesničkou, která leží 30 km od hlavního města Kos. Je zde klid, krásné přírodní písečné pláže a v okolí...

HotelHotel Magic Life Marmari PalaceDoporučeníKlidný resort s výborným servisem a jídlem umístěný přímo u pláže.Povinné příplatkyPobytová taxa 4,00 EUR/...

StřediskoMastichariPolohaHotel se nachází ve veliké zahradě přímo u pláže a ve vzdálenosti cca 2 km od střediska Mastichari, 7 km od letiště a 18 kilometrů...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.