Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Royal Park

Hotelový komplex Grecotel Royal Park najdete v letovisku Marmari, ostrov Kos. Kvalitní hotelový komplex s vyhlášenými all inclusive službami u krásné pláže nejen pro rodiny s dětmi. Přímo u hotelu je dlouhá písečná pláž. 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecotel Royal Park, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grecotel Royal Park

Hotelový komplex Grecotel Royal Park v zahradě leží u pláže Aghios Gergios, asi 2 km od centra letoviska Marmari a asi 17 km od hlavního města Kos. Autobusová zastávka asi 50 m.

Vybavení

Hotelový areál s hlavní budovou a bungalovy v zahradě nabízí vstupní halu s recepcí, bar, bar u bazénu, bar na pláži, restauraci, tavernu, 2 bazény, bazén se skluzavkami, lehátka a slunečníky zdarma u bazénu i na pláži, místnost s TV, fitness, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, amfiteátr, obchody, animační programy (v němčině).

Ubytování v hotelu Grecotel Royal Park

Klimatizované 2lůžkové pokoje mají koupelnu s vanou/WC, SAT/TV, ledničku, telefon, fén, trezor, balkon či terasu. Hotel nabízí pokoje v hlavní budově a bungalovech s 1 přistýlkou a rodinné pokoje se 2 přistýlkami.

Stravování

Dle ck: all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu (při obědě a večeři voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno), svačiny (11.00–12.00 hod., 16.30–18.00 hod.), káva se zákusky (15.00–16.30 hod.), zmrzlina, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.30–01.00 hod.), sportovní, zábavní programy a aktivity.

Pro děti

Dětská postýlka, dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub.

Služby za poplatek

Internet, pronájem kol (nedaleko hotelu), masáže, jízda na koni, vodní sporty, hlídání dětí za poplatek na místě.

Aktuální popis od CK

DoporučeníKvalitní hotelový komplex svyhlášenými all inclusive službami ukrásné pláže nejen pro rodiny sdětmi.Povinné příplatkyPobytová taxa 3,00 EUR/ pokoj/...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.