Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marmari Beach

Luxusní hotel s poklidnou atmosférou a nádhernou zahradou je vhodný pro všechny věkové kategorie, které chtějí prožít klidnou dovolenou na ostrově Kos. Vhodný je především pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marmari Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Marmari Beach

Hotel Marmari Beach je rozlehlým areálem zelených zahrad, do kterých jsou zasazeny hotelové budovy s pěkně zařízenými pokoji, sportovní hřiště a sladkovodní bazény pro děti i dospělé. Malebné letovisko Marmari, kde se hotel nachází, je vzdáleno asi 10 km od letiště a 14 km od centra hlavního města Kos. Hotel je ideální pro klienty, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou a koupání v průzračně čisté vodě Egejského moře. Krásná písečná pláž se světlým pískem a výhledem na nedaleké ostrůvky Kalymnos a Pserimos navazuje přímo na hotelový areál. Pláže v Marmari jsou oceňovány modrou vlajkou pro nejčistší pláže a jsou výbornou volbou pro rodinnou dovolenou. Pro posezení můžete využít nabídku mnoha restaurací a řeckých taveren v okolí. Stravování formou all-inclusive zase uspokojí požadavky těch klientů, kteří rádi využívají hotelových služeb. Hotel Marmari Beach doporučujeme všem klientům.

Poloha hotelu Marmari Beach

Hotel Marmari Beach je vzdálen asi 10 km od letiště a 17 km od centra hlavního města Kos, nedaleko centra letoviska Marmari. Písečná pláž je vzdálena cca 100 m, lehátka a slunečníky za poplatek. Transfer z letiště trvá asi půl hodiny.

Ubytování

Velmi pěkné moderně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou jsou klimatizovány zdarma, mají vlastní sociální zařízení (vana/sprcha, WC, fén) a jsou vybaveny telefonem, SAT/TV. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení hotelu Marmari Beach

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, pool bar, restaurace, minimarket, dětské hřiště, tři velké venkovní bazény, lehátka a slunečníky zdarma, dětský bazén. Pronájem trezoru na recepci (za poplatek). Hotel nabízí v areálu tenisové kurty, fitness, masáže, minigolf a pořádají se zde animační programy.

Doporučení

Luxusní hotel Marmari Beach s poklidnou atmosférou a nádhernou zahradou je vhodný pro všechny věkové kategorie, které chtějí prožít klidnou dovolenou. Vhodný především pro rodiny s dětmi.

Pláž

Písečná pláž je vzdálena cca 100 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu - možno i All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, lehké občerstvení během dne.

Hotel Marmari Beach na webu

Hotel Marmari Beach

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.