Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Horizon Beach Resort

Překrásný hotelový areál je situovaný na ostrově Kos na malebném pobřežním travnatém pahorku asi 3 km od vesničky Mastichari, v níž jsou obchody, bary a taverny. Je tvořen hlavní budovou a řadou jedno a dvoupatrových pavilonů zasazených do zeleně hotelové zahrady přímo na břehu moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Horizon Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Horizon Beach Resort

Překrásný hotelový areál Horizon Beach Resort je situovaný malebně na pobřežním travnatém pahorku asi 3 km od vesničky Mastichari, v níž jsou obchody, bary a taverny. Je tvořen hlavní budovou a řadou jedno a dvoupatrových pavilonů zasazených do zeleně hotelové zahrady přímo na břehu moře.

Vybavení hotelu Horizon Beach Resort

Restaurace, taverna, internet (poplatek), hlavní bar, snack bar, 2 bazény, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu.

Vybavení pokojů

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo rodinné pokoje pro 4 osoby. Pokoje jsou vkusně vybaveny, mají klimatizaci, SAT-TV, trezor, lednici, přípojku na internet, vysoušeč vlasů, terasu nebo balkon a vlastní příslušenství.

Pláž u Horizon Beach Resort

Pěkná písčitá pláž přímo před hotelem. Lehátka, slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu, obvykle bufetové snídaně a večeře.

Aktuální popis od CK

PopisMastichari je půvabnou rybářskou přístavní vesničkou, která leží 30 km od hlavního města Kos. Je zde klid, krásné přírodní písečné pláže a v okolí...

Popis hoteluHotel se nachází přímo na písečné pláži. Široká nabídka sportů. Vhodný pro děti. Polohaklidná. Místní centrum letoviska Mastichari s možnostmi...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.