Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kos Palace

Moderní hotel leží u dlouhé písčité pláže, která je jednou z nejhezčích na ostrově Kos, v klidné části oblasti Tigaki. Přístup na pláž je od hotelu přes místní, nepříliš frekventovanou komunikaci. Do hlavního města ostrova Kos, které je ve vzdálenosti 12 km od hotelu, Vás dopraví autobus místní linky, jehož zastávka je u hotelu. Tento hotel je na velmi dobré úrovni a uspokojí i náročnějšího klienta. Doporučujeme k prožití klidnější dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kos Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kos Palace

Moderní hotel Kos Palace leží u dlouhé písčité pláže, která je jednou z nejhezčích na ostrově Kos, v klidné části oblasti Tigaki. Přístup na pláž je od hotelu přes místní, nepříliš frekventovanou komunikaci. Do hlavního města ostrova Kos, které je ve vzdálenosti 12 km od hotelu, Vás dopraví autobus místní linky, jehož zastávka je u hotelu. Tento hotel je na velmi dobré úrovni a uspokojí i náročnějšího klienta. Kos Palace doporučujeme k prožití klidnější dovolené.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 50 m - vzdálenost od letiště 17 km - vzdálenost od centra 9 km (Kos) - nákupní možnosti 2 km (Tigaki)

Ubytování v Kos Palace:

- centrálně řízená klimatizace (v hlavní sezóně v omezeném čase) - telefon, lednička (za poplatek) - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení(koupelna se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor (za poplatek) - balkon nebo terasa

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace, bar - snack bar - minimarket - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén

Pláž u Kos Palace:

- písčitá (přístup přes místní komunikaci) - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- nepravidelné večerní programy - tenisový kurt (počet) - stolní tenis, volejbal - minisocker, fitness

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- mini SPA - masáže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.