Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kris Mari

Hotel Kris Mari je jedním ze 3 tříhvězdičkových hotelů v centru Kardameny. V blízkosti hotelu je spousta obchodů, barů a restaurací, na pláži je možnost vodních sportů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kris Mari, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kris Mari

Hotel Kris Mari je jedním ze 3 tříhvězdičkových hotelů v centru Kardameny, s hotely Cleopatra Classic a Cleopatra Superior jsou od sebe vzájemne vzdálené cca 80 m a hosté techto hotelu mohou sdílet veškeré vybavení techto 3 hotelu. V blízkosti hotelu je spousta obchodu, baru a restaurací, na pláži je možnost vodních sportu. Vzdálenost od letište v Kosu je 14 km. Všichni hosté tohoto hotelu mají 10% slevu do kardamenského centra vodních sportu. Hotely řetězce Cleopatra nabízí slevy v urcitých barech a obchodech (bar 1960, Stelio’s Place, klenotnictví apod.).

Vybavení hotelu Kris Mari.

recepce, výtah, wi fi zdarma, internetový kout, snack bar u bazénu, vecer obcasná zábava (hudba, BBQ, recký vecer), bazén, herna.

Ubytovani

Hotel Kris Mari nabízí dvoulužkové pokoje s možností 1 pristýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušecem vlasu, klimatizací, SAT TV, lednickou a trezorem.

Strava

dle CK, Snídane: kontinentální bufetové

Pláž

nedaleko píscito-oblázkové pláže

Aktuální popis od CK

Poloha- Centrum Kardamena cca 500 m - Nejbližší nákupní možnosti v Kardameně - Taverny a bary v těsné blízkosti hotelu - Letiště Kos cca 7 km Pláž-...

Poloha a popisCleopatra Hotels je skupina tří hotelu (Cleopatra Classic, Cleopatra Superior a Kris Mari). Všechny tři hotely jsou blízko od centra města...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.