Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Corali

Hotel Corali je tvořený hlavní budovou a samostatnými pavilony, které leží v rozlehlé zahradě asi 2 km od centra střediska Tigaki a 10 km od města Kos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Corali, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Corali

Hotel Corali je tvořený hlavní budovou a samostatnými pavilony, které leží v rozlehlé zahradě asi 2 km od centra střediska Tigaki a 10 km od města Kos.

Vybavení hotelu

Restaurace, bar, televizní místnost, snack bar u bazénu, střešní bar, minimarket, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětské hřiště, dva tenisové kurty s nočním osvětlením, fitness, dětské hřiště.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním příslušenstvím, trezor za poplatek, koupelna s vanou nebo se sprchou, lednice, telefon, centrální klimatizace, balkon nebo terasa.

Pláž u hotelu Corali

Přírodní pláž je cca 350 m od hotelu, s lehátky a slunečníky za úhradu ve středisku Tigaki cca 800 m, kde jsou jak upravené zóny se slunečníky a lehátky tak divoké přírodní úseky.

Stravování

Obvykle bufetová polopenze, možnost dokoupení all inclusive.

Aktuální popis od CK

PopisMenší turistické letovisko je vyhledáváno především pro svou krásnou dlouhou písečnou pláž. Centrum střediska se stále rozvíjí, dvě hlavní ulice s...

Hotelový komplex Corali se skládá z hlavní budovy a několika pěkných bungalovů rozličných barev ležící v krásné rozlehlé zahradě o rozloze 20000 m2. Hotelový...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.