Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Michalis

Dům Michalis je dobrou volbou pro klienty, kteří upřednostňují ubytování ve studiích, s možnostmi využití služeb sousedního hotelu. Studia Michalis se nachází v oblíbeném letovisku Marmari.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Michalis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Michalis

Menší studiový komplex se nachází v letovisku Marmari. Přibližně 500m od hotelů se nachází centrum letoviska s malými obchůdky a tavernami. Hlavní město je vzdáleno 15km a letiště 12 km.

Vybavení studií Michalis

Hosté mohou v rámci all inclusive využívat vybavení hotelu Roselands, který je v bezprostřední vzdálenosti. Hotel Roselands hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, bezpečnostní schránky a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti.

Stravování

Dle CK. All inclusive ve vedlejším hotelu Roselands.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek) se nachází cca 500 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací.

Pro děti

Dětské hřiště, oddělené brouzdaliště pro děti - vše v hotelu Roselands.

Sport a zábava

Stolní tenis, volejbal, basketbal, tenisové kurty, kulečník (za poplatek) - vše v hotelu Roselands.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.