Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pantheon - apartmány/studia

Hotel Pantheon stojí na kopci ve východní části zálivu Kefalos. Tato oblast se nazývá Agios Stefanos. Z hotelu je nádherný panoramatický výhled na záliv a na dominantu této oblasti, na malý skalnatý ostrůvek Kastri. Pantheon skutečně stojí na výjimečném místě, přímo na šíji poloostrova, odkud je výhled na severní pláže ostrova Kos, především na nádhernou pláž Kochyli. Nejbližší pláž je malá pláž Katerina s tavernou, která je oddělena od pláže Agios Stefanos ruinami starobylé baziliky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pantheon - apartmány/studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Pantheon

Hotel Pantheon stojí na kopci ve východní části zálivu Kefalos. Tato oblast se nazývá Agios Stefanos. Z hotelu je nádherný panoramatický výhled na záliv a na dominantu této oblasti, na malý skalnatý ostrůvek Kastri. Pantheon skutečně stojí na výjimečném místě, přímo na šíji poloostrova, odkud je výhled na severní pláže ostrova Kos, především na nádhernou pláž Kochyli. Nejbližší pláž je malá pláž Katerina s tavernou, která je oddělena od pláže Agios Stefanos ruinami starobylé baziliky. Přístup k plážím v zálivu Kefalos usnadňuje i hotelový mikrobus, který Vás pravidelně zaveze na pláž Agios Stefanos a do centra Kefalos.

Ubytování:

Při prvním setkání na Vás dýchne příjemné rodinné prostředí. Hotel Pantheon působí upraveně, má krásný bazén s lehátky a slunečníky a s malým bazénem pro děti. I odtud je krásný výhled na záliv. V hotelu je bar, malá restaurace a kulečník. I studia jsou příjemně zařízená, z prostorných zastíněných balkónů je hezký výhled na moře a na ostrůvek Kastri. Studia Pantheon jsou v 1. nebo 2. patře, na vyžádání můžete mít i zvýšené přízemí. Studia mají buď manželskou postel nebo 2 řádná lůžka. Jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek).

Stravování:

Dle zájezdu,  v hotelu je podávána rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu. Večeře je servírovaná a skládá se ze 3 chodů. Každý chod si vybíráte ze 3 možností.

Hodnocení hotelu Pantheon

Velmi pěkný hotel na neobvyklém, ale krásném místě. Doporučujeme i milovníkům opuštěných pláží a milovníkům vodních sportů, a to i kiteboardingu. Vzdálenost k nejbližším plážím v Agios Stefanos není na závadu, vzhledem k možnosti využití hotelového mikrobusu zdarma. Vzdálenost od pláže Katerina: cca 750 m. Vzdálenost od pláže Agios Stefanos: cca 1,2 km.

Aktuální popis od CK

PopisVyhledávané letovisko ležící na jihovýchodním pobřeží ostrova nabízí turistům vše potřebné k prožití pohodové dovolené u klidné oblázkovo-písečné pláže...

Popis destinaceŘecký ostrov Kos je součástí souostroví Dodekanés.Jsou zde překrásné pláže a ty opravdu nejkrásnější naleznete na jihu ostrova, kde se...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.