Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mitsis Hotels Summer Palace

V kopci terasovitě vystavěný hotel se nachází přímo nad oblázkovo - písečnou pláží ostrova Kos, na kterou se dostanete po schodech nebo výtahem. Učaruje Vám fantastický výhled na moře. Město Kardamena je vzdáleno cca 5 km, město Kos asi 35 km. Autobusová zastávka před hotelem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mitsis Hotels Summer Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mitsis Summer Palace:

V kopci terasovitě vystavěný hotel se nachází přímo nad oblázkovo - písečnou pláží ostrova Kos, na kterou se dostanete po schodech nebo výtahem. Učaruje Vám fantastický výhled na moře. Město Kardamena je vzdáleno cca 5 km, město Kos asi 35 km. Autobusová zastávka před hotelem.

Vybavení:

Elegantní, nově zrekonstruovaný hotel Mitsis Summer Palace nabízí velkoryse řešenou přijímací halu s recepcí, 2 bary, restauraci s terasou a výhledem na moře, minimarket a italskou a-la-carte restauraci. Nechybí ani vnitřní relaxační bazén pro dospělé. Ve venkovním areálu naleznete bazén s mořskou vodou a 6 sladkovodních bazénů a bar. Plážový bar. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Osušky na kauci. Od 10:30 hod. do 17:00 hod. vstup zdarma do aquaparku se skluzavkami v sesterském hotelu Sentido Mitsis Norida Beach.

Sport a zábava:

Zábava : Animační program, diskotéka, 1x týdně řecký večer s živou hudbou. Stolní tenis, plážový volejbal, tenis, biliár, fitness, boccia, aerobic, aqua gymnastika, šlapací čluny, surfování (nutné surfařské osvědčení). Za poplatek: sauna, masáže, půjčovna kol a různé vodní sporty na pláži. Pro děti : Dětské hřiště, vestavěný dětský bazén, miniklub (od 4 do 12 let), juniorklub na pláži (od 12 do 16 let, červenec a srpen), minidiskotéka.  SLEVA tip : supersleva 400 Kč plně platící osoba/týden při rezervaci do 28.02.11 pokoje - úsporný tip

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Komfortní s telefonem, satelitní TV, minibarem, dlažbou, klimatizací, trezorem k pronajmutí, fénem, vanou, WC a balkonem. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (A2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A). Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): Rovněž stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A), ovšem balkon s výhledem na moře. Rodinné suite (A3D/A4D): 2 místnosti, s bazénem (15 pokojů sdílí 1 bazén). Individuální klimatizace, fén, trezor k pronajmutí, telefon, minibar, satelitní TV, dlažba, vana, WC a balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Stravování :

Dle CK, All inclusive. ALL inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Obědy nebo večeře možné také v restauraci a-la-carte po předchozí rezervaci. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje s výjimkou minerální vody v lahvích od 10:00 hod. do 24:00 hod. Pozdní snídaně do 11:30 hod. Studené a teplé snacky od 10:00 hod. do 23:00 hod. Zmrzlina od 10:00 hod. do 21:30 hod. Káva, čaj a koláče od 17:00 hod. do 18:00 hod. Čerstvé ovoce a vodová zmrzlina v baru u bazénu a na pláži (červen - září). Při příjezdu na pokoji ovoce a láhev místního vína. Chladnička je každé 2 dny doplňována vodou, nealkoholickými nápoji a pivem. Povinnost nosit plastikové náramky. Večer je požadováno vhodné oblečení.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.