Oasis studia a apartmány
Poloha aparthotelu Oasis
Apartmánový dům Oasis je situovaný v palmové zahradě v letovisku Tigaki. Příjemné ubytování nabízí krásný výhled na Egejské moře nebo na bazén a hory ostrova Kos. Pláž je vzdálená 500 m a v dosahu cca 300 m najdete různé obchody. Centrum Tigaki s restauracemi, tavernami a bary leží pouhých cca 500 m od domu. Město Kos je vzdálené 12 km. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.
Ubytování
- dvoulůžková studia
- apartmány až pro 4 osoby
- sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén na vyžádání)
- kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)
- klimatizace za poplatek
- balkon nebo terasa
- dětská postýlka na vyžádání za poplatek
Vybavení aparthotelu Oasis
- vstupní hala s recepcí
- Wi-Fi ve společných prostorách zdarma
- restaurace, bar, TV koutek
- bazén s oddělenou dětskou částí, sluneční terasa (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)
- dětské hřiště
- za poplatek: billiard, stolní fotbal
Stravování
Dle ck: Vlastní.Snídaně – formou menu.
Recenze
Další hotely v lokalitě
Akti Palace
Hotelový komplex Akti Palace se nachází vedle hotelu Akti Beach Club, u písčito-...
Eleni hotel
Menší rodinný hotel Eleni leží v letovisku Kefalos, pouhých 100 m od pláže a cca...
Apollon
Krásný a velmi oblíbený hotelový komplex Apollon s rodinnou atmosférou je jen 20...
Natura Park Village
Hotel Natura Park Village stojí přímo na oblázkové pláži v oblasti Psalidi. Od c...
Iberostar Panorama F...
Hotel Iberostar Panorama Family se nachází na ostrově Kos v letovisku Psalidi na...
Ionikos
Příjemný hotýlek v typickém středomořském stylu leží přímo na oblíbené písečné p...
Upozornění
Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.
Apartmánový dům Oasis je situovaný v palmové zahradě v letovisku Tigaki na severním pobřeží ostrova Kos. Příjemné ubytování nabízí krásný výhled na Egejské moře nebo na bazén a hory ostrova Kos. Pláž je vzdálená 500 m a v dosahu cca 300 m najdete různé obchody. Centrum Tigaki s restauracemi, tavernami a bary leží pouhých cca 500 m od domu. Město Kos je vzdálené 12 km. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.
Doplnit informace