Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paradise

Hotel Paradise je skvělou volbou pro méně náročné klienty, kteří vyhledávají ubytování v zajímavých lokalitách, což platí v tomto případě. Hotel se nachází v samém centru města Kos, v blízkosti krásného přístavu s množstvím obchůdků a taveren.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paradise, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Paradise

Hotel Paradise se nachází přímo naproti hlavnímu náměstí ve středu hlavního města. Tento hotel je ideální základnou pro objevování místní historie a kultury. Hotel se nachází v blízkosti krásného přístavu, živé, rušné oblasti, kde najdete výběr z nábřežních kaváren, barů, obchodů a restaurací. Odtud se můžete těšit také na výlety lodí nebo na vodní sporty a další aktivity. Najdete zde spoustu příležitostí vyzkoušet místní řeckou kuchyni.

Vybavení hotelu Paradise

Recepce, bar, café, půjčovna kol, lékařský service, trezor ( za polplatek ), wifi zdarma

Vybavení pokoje

Paradise pokoje a apartmány jsou elegantně zařízené. Jsou vybaveny kabelovou TV, ledničkou a fénem. Hosté si mohou vychutnat chutnou snídani formou bufetu a relaxaci v okolí. Hotelový bar je skvělým místem pro koktejl.

Strava

Dle CK.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.