Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Primasol Archipelago

Rozlehlý hotelový areál Primasol Archipelago, který tvoří hlavní budova a několik hotelových pavilónů umístěných v mírném svahu, se nachází v klidném prostředí vhodném pro relaxační dovolenou. Leží poblíž turistické oblasti Agios Fokas v příjemné, upravené zahradě. Hlavní město Kos je od hotelu vzdáleno cca 7 km (zastávka autobusu pravidelné městské linky je cca 200 m, jízdné vyjde na cca 1€).

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Primasol Archipelago, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Primasol Archipelago 

rozlehlý hotelový areál Primasol Archipelago, který tvoří hlavní budova a několik hotelových pavilónů umístěných v mírném svahu, se nachází v klidném prostředí vhodném pro relaxační dovolenou. Leží poblíž turistické oblasti Agios Fokas v příjemné, upravené zahradě. Hlavní město Kos je od hotelu vzdáleno cca 7 km (zastávka autobusu pravidelné městské linky je cca 200 m, jízdné vyjde na cca 1€).

Pláž u hotelu Primasol Archipelago

Pláž, oceněná modrou vlajkou, s drobnými oblázky s pozvolným vstupem a čistým mořem, leží cca 140 m od hotelu a je k dosažení přes silnici.

Kapacita

celková kapacita třípatrového hotelu Primasol Archipelago činí 112 pokojů (2lůžkové s možností jedné přistýlky, pokoje pro rodiny jsou vybaveny palandou). Každý pokoj má koupelnu se sprchovým koutem nebo vanu se sprchou, WC, centrální klimatizaci (v provozu obvykle od července do srpna od 14:00 do 02:00 hodin), fén, telefon, TV se satelitním příjmem a rádiem, balkón nebo terasu s přímým nebo bočním výhledem na moře, do zahrady, na bazén nebo do krajiny. Trezor na recepci (za poplatek cca 20€/pobyt). Dětská postýlka je v hotelu Primasol Archipelago na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, salónek, internetový koutek (za poplatek cca 3€/30 minut), výtah, vnitřní restaurace a venkovní restaurace na terase, hlavní bar s vnitřním i venkovním posezením, společenská místnost s TV se satelitním příjmem, snackbar u bazénu, minimarket, zahrada, parkoviště.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (viz. popis).

All inclusive

- Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní hotelové restauraci - Snídaně (07:30 – 10:00 hodin), možná je též pozdní kontinentální snídaně (10:00 – 11:00 hodin), obědy (12:30 – 14:30 hodin), večeře (19:00 – 21.00 hodin) - Občerstvení ve snackbaru u bazénu (10:00 do 18:00 hodin) – lehké snacky, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby - Odpolední čaj a kávu s moučníkem nebo sušenkami jsou servírovány od 17:00 do 18:00 hodin ve snackbaru - Hlavní bar je otevřen od 18:00 do 24:00 hodin a nabízí různé druhy nealkoholických nápojů, 2 – 3 druhy džusu a ovocných šťáv, kávu, čaj, místní pivo, ouzo, stolní víno, whisky, gin, vodku, rum a jiné destiláty místní výroby - Vodní pólo, tenis, stolní tenis, šipky, minigolf, volejbal, basketbal, fotbal, gymnastika, aerobik, 1 x týdně řecký večer a jiné animační programy - Slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma

Sport a zábava

velký bazén se skluzavkou, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě (zdarma), na pláži (za poplatek cca 5 – 6 €/set/den), dětské hřiště, dětský miniklub pro děti starší 4 let, hřiště (5 x 5 m) na fotbal, basketbal a volejbal, stolní tenis (zdarma), tenis (zdarma, vratná záloha na rakety a míčky cca 20€), minigolf, šipky, kulečník (za poplatek cca1€/hra). Hotel pořádá pro své hosty cca 6 x týdně různé animační programy, pro dospělé i děti (obvykle v anglickém a německém jazyce). Vodní sporty jsou k dispozici na pláži za poplatek, cca 500 m od hotelu, kde je Big Blue Surf Centrum (www.bigblue-surfcenter.gr).

Hlavní výhody hotelu Primasol Archipelago

výhodná cena, příjemné prostředí, klidné umístění.

Web

Hotel Primasol Archipelago

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.