Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sandys

Budovy se studii a apartmány Sandys a dřevěné vilky jsou obklopeny krásnou zahradou s trávníky, keři a vzrostlými stromy. Působí velmi příjemně a nestísněně. Ne nadarmo se této oblasti říká Paradiso (Ráj). Budete ubytováni nedaleko věčně pulsujícího hlavního města Kos, které nabízí i velké množství historických zajímavostí a přitom budete bydlet v klidu uprostřed zahrady.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Vila, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sandys, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sandys

Budovy se studii a apartmány Sandys a dřevěné vilky jsou obklopeny krásnou zahradou s trávníky, keři a vzrostlými stromy. Působí velmi příjemně a nestísněně. Ne nadarmo se této oblasti říká Paradiso (Ráj). Budete ubytováni nedaleko věčně pulsujícího hlavního města Kos, které nabízí i velké množství historických zajímavostí a přitom budete bydlet v klidu uprostřed zahrady. K oblázkové pláži se dostanete asi po 20 minutách pohodlné chůze (cca 870 m). Pláž je za silnicí a lze si zde pronajmout lehátka a slunečníky. Na pláži jsou bary a další taverny. Do centra města Kos můžete dojít pěšky, místní dopravou nebo na pronajatém kole.

Ubytování

studia Sandys mají 2 nebo 3 lůžka a apartmány Sandys 1 ložnici a v obytné kuchyni rozkládací gauč (až další 2 lůžka). Naleznete je ve 2 budovách okolo bazénu. Terasy a balkóny studií a apartmánů směřují k bazénu nebo do zeleně. Nedaleko bazénu je bar a taverna, kde si můžete dopřát snídani, nápoje i lehký oběd nebo večeři. Unikátní vilky jsou opodál a jsou postaveny z kulatiny. Působí velmi příjemně a v řecké krajině trochu překvapivě. Okolo vilek je udržovaný trávník. Vilky mají 1 ložnici se 2 lůžky a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (další 2 lůžka). Kuchyňský kout je dobře vybaven. Prostorné a zastíněné terasy vilek směřují do vnitřní zahrady. Studia, apartmány a vilky mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a varné konvice), sprchu, WC, klimatizaci a Wi-Fi.

Vybavení hotelu Sandys

bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, dětské hřiště, biliár, bar, taverna, a malý obchod.

Stravování

Dle ck, doporučujeme ochutnat vždy čerstvou kuchyni v taverně Sandys, platí se na místě.

Hodnocení

krásné a přívětivé prostředí zahrady s výbornými službami a přitom nedaleko opravdu výjimečného města Kos. Pronajmutím kola se Vám veškeré vzdálenosti výrazně zkrátí.

Vzdálenosti

od pláže: cca 870 m. od centra Kosu: cca 2,5 km.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Vila, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.