Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Seva

Hotel Seva se nachází na ostrově Kos, cca 200 m od centra letoviska Kardamena se spoustou obchodů a restaurací a asi 8 km od letiště a nabízí dvoulůžkové apartmány s možností 3 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, kuchyňkou a balkónem. Hotel Seva leží cca 250 m od písčito-oblázkové pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Seva, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu Seva:

Hotel Seva nabízí dvoulůžkové apartmány s možností 3 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, kuchyňkou a balkónem. Typy pokojů: 2,2+1,2+2, 2+3,3,3+1,3+2,4,4+1,5

Pláž:

Hotel Seva leží cca 250 m od písčito-oblázkové pláže

Poloha hotelu Seva

Hotel Seva se nachází 200 m od centra letoviska Kardamena se spoustou obchodů a restaurací a asi 8 km od letiště.

Vybavení:

recepce, SAT TV, hlavní bar, bar se židlemi v bazénu, největší bazén v Kardameně se slunečními terasami s lehátky a slunečníky, krytý vyhřívaný bazén, jacuzzi, tělocvična, kulečník, pravidelné BBQ.

Služby za poplatek:

lehátka slunečníky na pláži, klimatizace, jacuzzi, kulečník.

Stravování :

bez stravy

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.