Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sevoula

Příjemná studia Sevoula v prvním patře se nacházejí na ostrově Kos v klidné části letoviska Kefalos, přímo na pěkné písečné pláži místy s oblázky. V blízkém okolí naleznete řadu restaurací a taveren. Tato studia doporučujeme všem, kteří vyhledávají pohodlné ubytování v blízkosti moře a chtějí si užít původní řeckou atmosféru.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sevoula, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Sevoula:

Příjemná studia Sevoula v prvním patře se nacházejí v klidné části letoviska Kefalos, přímo na pěkné písečné pláži místy s oblázky. V blízkém okolí naleznete řadu restaurací a taveren. Tato studia doporučujeme všem, kteří vyhledávají pohodlné ubytování v blízkosti moře a chtějí si užít původní řeckou atmosféru.

Pláž:

0 m, písečná, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování :

Sevoula jsou nově zařízená studia s možností jedné přistýlky jsou vybavena vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, fén), kuchyňským koutem (lednice, vařič, základní nádobí), klimatizací (5 Eur/den), TV, trezorem (1,5 Eur/den) a balkonem. Všechna studia jsou v 1. patře a mají boční výhled na moře. Na vyžádání jsou možné apartmány pro 4 osoby v přízemí.

Stravování :

Studia Sevoula jsou s vlastním stravováním. Centrum letoviska Kefalos nabízí spoustu možností stravování v restauracích.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.