Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Euripides

Hlavní budovu s recepcí a hotelové bungalovy a apartmány naleznete nedaleko užší oblázkové pláže, na kterou se dostanete pohodlnou chůzí asi za 7 minut. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Pláž od hotelu Euripides odděluje místní komunikace, která pokračuje do centra osady Kardamena, kde naleznete malý přístav, obchody a taverny. V okolí jsou další pláže, převážně oblázkové. Vzhledem k tomu, že hotel Euripides stojí stranou živého letoviska, dá se předpokládat klidné prostředí. Oblast - Kos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Euripides, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Euripides

Hlavní budovu s recepcí a hotelové bungalovy a apartmány naleznete nedaleko užší oblázkové pláže, na kterou se dostanete pohodlnou chůzí asi za 7 minut. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Pláž od hotelu Euripides odděluje místní komunikace, která pokračuje do centra osady Kardamena, kde naleznete malý přístav, obchody a taverny. V okolí jsou další pláže, převážně oblázkové. Vzhledem k tomu, že hotel Euripides stojí stranou živého letoviska, dá se předpokládat klidné prostředí.

Ubytování

Kvalitní a prostorné pokoje pro 2 - 3 osoby jsou v několika bungalovech. Z prostorných balkónů je výhled na moře. Pokoje jsou v přízemí, v 1. nebo ve 2. patře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, ledničkou a klimatizací (za příplatek). V hotelu jsou také prostorné apartmány až pro 4 osoby. Apartmány mají navíc vybavený kuchyňský kout s vařičem, ledničkou, základním nádobím a s některými kuchyňskými elektrospotřebiči.

Vybavení hotelu Euripides

bazén s dětským bazénem, odkud je nádherný výhled na moře, bar a restauraci, kde se podává snídaně a večeře, Wi-Fi (za poplatek). Stravování: rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu (u pokojů v ceně, u apartmánů za příplatek), večeře je servírovaná v prostorách venkovního baru nebo ve vnitřní restauraci (u pokojů v ceně, u apartmánů za příplatek).

Stravování

Dle ck, rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu (u pokojů v ceně, u apartmánů za příplatek), večeře je servírovaná v prostorách venkovního baru nebo ve vnitřní restauraci (u pokojů v ceně, u apartmánů za příplatek).

Hodnocení

Výhodná poloha s pohodlným přístupem k pláži a kvalitní možnost ubytování i pro rodiny s dětmi s komplexními službami je největší předností tohoto ubytování.

Vzdálenosti

od nejbližší pláže: cca 230 m. od centra Kardamena: cca 2,5 km.

Informace o ubytování

hotelové pokoje 2 - 3 lůžka s polopenzí apartmány 2 - 4 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (restaurace Euripides - platba na místě)

Aktuální popis od CK

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Poloha a popisPříjemný a klidný hotelový komplex sestávající z pěti nižších budov obklopených nádhernou zahradou se nachází pouze 150 metrů od pláže. Hotel...

DoporučeníKlidný hotel Evripides Village poskytuje příjemné zázemí s rodinnou atmosférou, pěkné pokoje a apartmány, dva velké bazény, restauraci a bary. V...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.