Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Mariliza

Studia Mariliza se nacházejí v přízemní budově vystavěné na travnatém pozemku nedaleko střediska Marmari, které je vzdáleno 15 minut chůze.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Mariliza, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Mariliza

Studia Mariliza se nacházejí v přízemní budově vystavěné na travnatém pozemku nedaleko střediska Marmari, které je vzdáleno 15 minut chůze.

Vybavení pokojů

Standardní studia Mariliza se skládají z jedné místnosti se dvěma lůžky (možnost jedné přistýlky) a kuchyňskou linkou (se základním vybavením) s elektrickým vařičem a lednicí. K dalšímu vybavení patří koupelna (sprcha), WC, klimatizace (v ceně v červenci a srpnu), televize a terasa.

Pláž u studií Mariliza

Písečná pláž je od studií vzdálena cca 150 m. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek).

Stravování

Obvykle vlastní stravování (dle zájezdu). Rozšířené kontinentální snídaně nebo servírované večeře ve snack baru areálu studií za příplatek – domácí řecká kuchyně.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.