Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Yiannis apartmány

Příjemný areál se skládá ze 4 budov a je obklopen upravenou zahradou. Svým hostům poskytuje klidné prostředí ostrova Kos. Oblázkovo-písčitá pláž v Psalidi je vzdálená cca 200 m, další pláž je dosažitelná na kole a hlavní město je vzdáleno pouze 1500 m od areálu. K návštěvě města můžete využít místní autobus nebo si udělat hezkou procházku. Restaurace i obchody jsou v blízkosti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Yiannis apartmány , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Yiannis

příjemný areál se skládá ze 4 budov a je obklopen upravenou zahradou. Svým hostům poskytuje klidné prostředí. Oblázkovo-písčitá pláž je vzdálená cca 200 m, další pláž je dosažitelná na kole a hlavní město je vzdáleno pouze 1500 m od areálu. K návštěvě města můžete využít místní autobus nebo si udělat hezkou procházku. Restaurace i obchody jsou v blízkosti.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze. Snídaně kontinentální podávané přímo v areálu, večeře výběr z menu.

Ubytování v apartmánech Yiannis

studia pro dvě osoby, apartmány (oddělená ložnice) pro tři osoby. Všechna studia a apartmány jsou v prvním patře, vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s lednicí, rychlovarnou konvicí a základním nádobím, balkonem se zahradním nábytkem. Možnost klimatizace za poplatek 5,- €/den.

Vybavení a služby

V apartmánech Yiannis je bazén s dětským brouzdalištěm, sluneční terasa (lehátka, slunečníky u bazénu zdarma), stolní tenis, pool bar s celodenním provozem, recepce s TV-SAT, možnost pronájmu trezoru (za poplatek)

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.