Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Argiri

Aparthotel Argiri stojí jen pár metrů od pláže v Kardameně bezprostředně v centru městečka nedaleko malebné přístavu. Nedaleko je i pěkná hlavní písečná pláž Kardemeny se střediskem vodních sportů. V okolí jsou další pláže (písečné, oblázkové i kamenité). Hotel Argiri od pláže odděluje jen místní komunikace. V okolí jsou taverny a obchody. Pohodlný přístup k pláži a do centra městečka bude vyhovovat všem, kteří se rádi baví a ocení romantiku řeckých sídel. V blízkosti hotelu Argiri je dobře fungující centrum vodních sportů. Hlavní město Kos je vzdáleno cca 23 km. Autobusová linka se nachází ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 7 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Argiri, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Argiri

Aparthotel Argiri stojí jen pár metrů od pláže v Kardameně bezprostředně v centru městečka nedaleko malebné přístavu. Nedaleko je i pěkná hlavní písečná pláž Kardemeny se střediskem vodních sportů. V okolí jsou další pláže (písečné, oblázkové i kamenité). Hotel Argiri od pláže odděluje jen místní komunikace. V okolí jsou taverny a obchody. Pohodlný přístup k pláži a do centra městečka bude vyhovovat všem, kteří se rádi baví a ocení romantiku řeckých sídel. V blízkosti hotelu Argiri je dobře fungující centrum vodních sportů. Hlavní město Kos je vzdáleno cca 23 km. Autobusová linka se nachází ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 7 km.

Ubytování

Hotel Argiri nabízí dvoulůžkové pokoje a studia a apartmány (jedna nebo dvě ložnice). Ubytování je v přízemí, 1. a 2. patře. Balkóny a terasy směřují k moři, do ulice a k bazénu. Pokoje mají WC, sprchu, klimatizaci, ledničku a TV/SAT. Studia a apartmány mají navíc kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a některých elektrospotřebičů). Sejf je k pronájmu v recepci. Dětská postýlka je na vyžádání.

Vybavení a služby hotelu ARgiri

Hostům je v hotelu Argiri k dispozici bazén, dětský bazén, bary, výtah a restaurace, kde se podává snídaně. V recepci je možné Wi-Fi.

Stravování

dle Ck. Kontinentální snídaně je servírovaná (u pokojů v ceně, u studií a apartmánů za příplatek).

Pláž

Aparthotel Argiri stojí jen pár metrů od pláže v Kardameně bezprostředně v centru městečka nedaleko malebné přístavu. Nedaleko je i pěkná hlavní písečná pláž Kardemeny se střediskem vodních sportů. V okolí jsou další pláže (písečné, oblázkové i kamenité). Hotel Argiri od pláže odděluje jen místní komunikace.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.