Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alexander House

Hotel skládající se ze 4 budov se nachází na ostrově Kréta v letovisku Agia Pelagia, pouhých 150 m od pláže a cca 25 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti hotelu je spousta obchůdků, barů a taveren. Hotel Alexander House nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, individuálně řízenou klimatizací, telefonem, televizí, trezorem, rádiem, SAT-TV, ledničkou a balkónem nebo terasou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alexander House, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Alexander House

Hotel skládající se ze 4 budov se nachází na Krétě v zátoce Agia Pelagia, pouhých 150 m od pláže a cca 25 km od letiště v Heraklionu. V jeho blízkosti je spousta obchůdků, barů a taveren.

Vybavení:

recepce, společenská místnost, SAT-TV, hlavní bar, restaurace, sladkovodní bazén s částí pro děti, snack bar, v hlavní sezóně nabízí hotel Alexander House každé 2 týdny zábavný večer, stolní tenis, šipky, posilovna, vodní sporty na pláži.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, internet, kulečník, trezor, vodní sporty na pláži.

Ubytování v hotelu Alexander House:

Hotel Alexander House nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, individuálně řízenou klimatizací, telefonem, televizí, trezorem, rádiem, SAT-TV, ledničkou a balkónem nebo terasou.

Pro děti:

dětská část v bazénu pro dospělé, na vyžádání dětská postýlka.

Stravování :

all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (07:30 – 10:00), obědy (12:15 – 14:30), večeře (18:45 – 21:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje, odpolední káva a čaj (15:30 – 16:30), občerstvení (10:00 – 24:00).

Pláž:

Hotel se nachází cca 150 m od písčito-oblázkové pláže

Aktuální popis od CK

Hotel Alexander House provozuje rodina Alexandrakis už 20 let. Tento rodinný hotel nabízí ubytování v 96 pokojích se stravou formou all inclusive. Hotel se...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.