Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anemoni studia

Vilka - studia Anemoni stojí na jižním svahu městečka Plakias nedaleko městské pláže jen pár minut od jeho centra. Na pláž se dostanete velmi rychle po cestě, která vede vedle domu a která Vás zavede přímo do střední části plakiasského zálivu. Studia Anemoni jsou příjemné ubytování s perfektními službami a překrásným výhledem na moře omývající jižní pobřeží ostrova Kréta. Vzdálenost od pláže: cca 190 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anemoni studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Anemoni:

Vilka - studia Anemoni stojí na jižním svahu městečka Plakias nedaleko městské pláže jen pár minut od jeho centra. Na pláž se dostanete velmi rychle po cestě, která vede vedle domu a která Vás zavede přímo do střední části plakiasského zálivu.

Ubytování:

studia s prostornými balkóny mají překrásný výhled na moře a na samotné městečko. Jsou vybavena sprchou, WC a kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Do studií lze vyžádat dětskou postýlku zdarma. O vilku a její zahradu se velmi pečlivě starají majitelé, kteří bydlí v přízemí.

Hodnocení:

Studia Anemoni jsou příjemné ubytování s perfektními službami a překrásným výhledem na moře omývající jižní pobřeží ostrova Kréta.

Strava

Vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach)

Vzdálenosti

Vzdálenost od centra: cca 350 m.

Vzdálenost od pláže: cca 190 m.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.