Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apartmány Litinakis Beach

Apartmány Litinakis Beach se nachází na Krétě v samotném centru letoviska Agia Marina přímo na krásné písečné pláži. Před jednopatrovou budovou je menší zahrádka s barem, kde si můžete během dne objednat lehký oběd nebo vychlazené pití. Všechny apartmány Litinakis Beach mají výhled na moře, kuchyňský koutek s vařičem a lednicí a oddělenou ložnici, takže jsou ideální pro vícečlenné rodiny i s dospělými dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Apartmány Litinakis Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis apartmánů Litinakis Beach

Apartmány Litinakis Beach se nachází v samotném centru letoviska Agia Marina přímo na krásné písečné pláži. Před jednopatrovou budovou je menší zahrádka s barem, kde si můžete během dne objednat lehký oběd nebo vychlazené pití. Všechny apartmány Litinakis Beach mají výhled na moře, kuchyňský koutek s vařičem a lednicí a oddělenou ložnici, takže jsou ideální pro vícečlenné rodiny i s dospělými dětmi. Zdarma můžete využít sladkovodní bazén u nedalekých studií Sofia nebo Litinakis. Nakoupit můžete v nedalekém centru a určitě si během pobytu nenechte ujít návštěvu malebného letoviska Platanias v sousedství.

Vybavení apartmánů

přímo u písčité pláže klimatizace za příplatek lehátka a slunečníky na pláži za poplatek TV na pokoji café bar s velkoplošnou TV bazén u Litinakisu zdarma (cca 400 m), Sofia (cca 100 m) zahrada

Vybavení pokoje

apartmány s 1 ložnicí – koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout - vybaven pro nenáročné vaření - s dvouvařičem a lednicí, TV, klimatizace za příplatek. Balkon nebo terasa v přízemí. Všechny apartmány mají výhled na moře a 4 lůžka s oddělenou ložnicí.

Stravování v Litinakis Beach

vlastní – možno přikoupit polopenzi v nedaleké taverně (snídaně rozšířená kontinentální a večeře hlavní jídlo a salát – výběr z jídelního lístku cca 20 jídel včetně jednoho nápoje, dezert).

Další údaje o apartmánech Litinakis Beach

4 apartmány v jednopatrové budově. Úklid: 3x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně.

Názory klientů

"Hezká dovolená" - děkujeme za hezkou dovolenou, kterou jsme prožili na Krétě v ubytování Litinakis Beach. Se všemi Vámi poskytovanými službami jsme byli spokojeni. Dobrá byla i práce delegátů. Kamila Dyrynková, Ústí nad Labem

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybrané zájezdy)

* v květnu bus + loď tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha (Brno) – Itálie, trajekt Itálie - Řecko (sedačka na palubě), trajekt Athény – Kréta (vnitřní polohovatelné sedadlo), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 12x, letenka Chania – Praha, letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP. V říjnu letecky tam a loď+bus zpět.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.