Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aquis Bella Beach

Hotel Aquis Bella Beach se nachází na ostrově Krétaa je umístěný v rozkvetlé zahradě u písčité pláže v klidné části letoviska Anissaras u Chersonissos, mezi letovisky Analipsi a Chersonissos. Do Analipsi je to 500 m, do Hersonissos 8 km. Od Heraklionu je hotel Aquis Bella Beach vzdálen 25 km. Golf 7 km od hotelu. 400 m od hotelu se nachází autobusová zastávka pro spojení do Chersonissos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aquis Bella Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aquis Bella Beach

Hotel Aquis Bella Beach se nachází na ostrově Krétaa je umístěný v rozkvetlé zahradě u písčité pláže v klidné části letoviska Anissaras u Chersonissos, mezi letovisky Analipsi a Chersonissos. Do Analipsi je to 500 m, do Hersonissos 8 km. Od Heraklionu je hotel Aquis Bella Beach vzdálen 25 km. Golf 7 km od hotelu. 400 m od hotelu se nachází autobusová zastávka pro spojení do Chersonissos.

Pláž

Hotel Aquis Bella Beach je 100 m od písčité pláže.

Vybavení hotelu Aquis Bella Beach

vstupní klimatizovaná hala s recepcí a posezením, komplex několika budov (maximálně dvoupatrových spojených výtahem) v zahradě, hlavní restaurace, restaurace a´la carte, 3 bary, lékař, WiFi zdarma po celém areálu, internet na mince, videohry, TV koutek, bridge koutek, amfiteátr, minimarket, 2 konferenční místnosti, spa (fit­ness, solárium, sauna, turecké lázně), vodní sporty na pláži (šlapadla, kánoe, windsurfing, banán), minigolf, 6 kurtů na petanque, stolní tenis, biliár, plážový volejbal, minifotbal, basketbal, tenis (lekce a osvětlení za poplatek, rakety – zdarma), ručníky na pláž zdarma, lehátka a slunečníky na pláži zdarma, 1 velký venkovní bazén, bazén pro děti a vnitřní bazén (všechny se sladkou vodou), miniklub, dětské hřiště, dětská restaurace, dětské menu, hlídání dětí, 3 bezbariérové pokoje pro handicapované klienty.

Služby hotelu Aquis Bella Beach

spa centrum, motorizované vodní sporty, půjčovna horských kol, prádelna a čistírna, trezor na pokoji, tenis (osvětlení, lekce), internet, hlídání dětí.

Ubytování

standardní 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého a 2 přistýlek pro děti jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV s hudebním kanálem, telefonem, ledničkou, vysoušečem vlasů, sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou, trezorem (za poplatek). Na vyžádání rodinné pokoje s palandami nad sebou, dále suity se 2 místnostmi s propojenými dveřmi. Většina pokojů má balkon s výhledem na moře.

Děti

dětská diskotéka, dětský bazén, kurzy tenisu, miniklub, dětská restaurace, dětské menu, dětské židličky, animační programy (ne v českém jazyce), dětské postýlky, hlídání dětí za poplatek.

All inclusive

plná penze formou bufetu, snídaně (07.00–10.00), oběd (12.30–15.30), odpolední čaj a zákusky (16.00–18.00), večeře (18.30–21.30). 1× týdně možnost výměny večeře v hlavní restauraci za večeři v a´la carte restauraci. Neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby a jeden nápoj mezinárodní značky (whisky, gin, vodka, rum, tequila) u hlavního baru a u baru u bazénu (10.00–23.00) – točené pivo, domácí víno, voda, čaj, filtrovaná káva, zmrzlina.

Doporučení

Příjemný hotelový komplex Aquis Bella Beach je plný zeleně, jednotlivé hotelové budovy se doslova utápí v pnoucích květinách. Novinka v naší nabídce se nachází v těsné blízkosti krásné písčité pláže a vzhledem k bezbariérovému přístupu je vhodný pro starší a handicapované klienty a také pro rodiny s menšími dětmi. Díky blízkosti rušného letoviska a pestré nabídce sportovního vyžití je vhodný i pro mladé klienty.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.