Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Belveder Imperial

Tento komfortní hotelový komplex Belveder Imperial se nachází v klidnější části letoviska Hersonissos na Krétě, nedaleko aquaparku a 350 m od písečno-oblázkové pláže. Hotelový komplex Belveder Imperial se skládá ze dvou hotelů, řady prvotřídních bungalovů, bazénů a sportovišť obklopených zelení. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, bar, restaurace s venkovním posezením, venkovní bazény, velký dětský bazén, TV místnost, krytý bazén, pool bar, minimarket, směnárna, dětský koutek, biliár, stolní tenis, kongresová místnost, dětský klub. Dále k hotelu patří tenisové kurty, hala na squash, fitness, sauna, potápěčské centrum, beach volejbal, sportovní centrum, jezdecký klub.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Belveder Imperial, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Belveder Imperial

Tento komfortní hotelový komplex Belveder Imperial se nachází v klidnější části letoviska Hersonissos, nedaleko aquaparku a 350 m od písečno-oblázkové pláže.

Stravování

Bohatý All inclusive program zahrnuje plnou penzi (snídaně, obědy, večeře) formou švédských stolů v hotelové restauraci. Neomezená konzumace vybraných alkoholických i nealkoholických nápojů místní výroby (do 24:00 h), drobné občerstvení v průběhu dne (v určité hodiny) v hotelovém komplexu Belveder Imperial. Při vstupu do restaurace na večeři jsou u mužů vyžadovány dlouhé kalhoty (ne šortky nebo plážové oblečení).

Ubytování v Belveder Imperial

Pokoje s balkonem, nebo terasou a možností až dvou přistýlek mají moderní komfortní nábytek, vlastní sociální zařízení (sprcha/ vana, WC), telefon, TV/sat, lednici, vysoušeč vlasů, klimatizaci a trezor.

Vybavení

Hotelový komplex Belveder Imperial se skládá ze dvou hotelů, řady prvotřídních bungalovů, bazénů a sportovišť obklopených zelení. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, bar, restaurace s venkovním posezením, venkovní bazény, velký dětský bazén, TV místnost, krytý bazén, pool bar, minimarket, směnárna, dětský koutek, biliár, stolní tenis, kongresová místnost, dětský klub. Dále k hotelu patří tenisové kurty, hala na squash, fitness, sauna, potápěčské centrum, beach volejbal, sportovní centrum, jezdecký klub. Na blízké pláži je půjčovna šlapadel, vodních lyží, windsurfingu, jízdy na vodním banánu (vše za poplatek). Jsou zde i diskotéky a folklórní večery. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky a matrace na lehátka u bazénu za poplatek. V blízkosti hotelu Belveder Imperial se nachází menší vodní park.

Doporučení

Asi byste na Krétě nenašli druhý hotel, který má tolik atrakcí a doprovodného vyžití. Velmi vhodný pro rodiny s dětmi.

Pláž

Písečno-oblázková pláž je 350 m od hotelu. Na pláži jsou vodní sporty, atrakce, bungee jumping, vodní park s řadou atrakcí, občerstvení, lehátky a slunečníky za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.