Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dimico

Hotel Dimico je situován v blízkosti centra letoviska Hersonissos na Krétě, vzdáleného 25 km od města Heraklion, s mnoha tavernami, bary, diskotékami a obchody. V hlavní budově hotelu Dimico je k dispozici recepce, biliár, společenská část s TV, místnost, kde se podávají snídaně a večeře, bar, bazén a terasa na slunění s lehátky zdarma. Možnost pronájmu trezoru na recepci za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dimico, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Hotel Dimico je situován v blízkosti centra letoviska Hersonissos, vzdáleného 25 km od města Heraklion, s mnoha tavernami, bary, diskotékami a obchody.

Stravování

Snídaně (kontinentální) a večeře se podávají formou bufetu.

Ubytování v Dimico

Účelně zařízené pokoje mají vlastní sociální příslušenství (vana/sprcha, umyvadlo, WC), telefon a balkon/terasa. Za poplatek je možný pronájem klimatizace a ledničky.

Vybavení

V hlavní budově hotelu Dimico je k dispozici recepce, biliár, společenská část s TV, místnost, kde se podávají snídaně a večeře, bar, bazén a terasa na slunění s lehátky zdarma. Možnost pronájmu trezoru na recepci za poplatek.

Doporučení

Vhodné pro nenáročné klienty, zvláště pro mladší generaci, která ocení ruch letoviska Hersonissos.

Pláž u hotelu Dimico

Písečná pláž s oblázky je vzdálena od hotelu cca 200 m.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.