Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fereniki complex

Rozlehlý hotelový komplex Fereniki (celkem 6 budov) se nachází v klidném venkovském prostředí letoviska Georgioupolis na Krétě, moře a pěkná dlouhá písečná pláž je vzdálena od objektů, které máme v nabídce, cca 200 - 260m, přes silnici. Nedaleko od hotelu Fereniki je supermarket, půjčovna aut AutoWay a ve vzdálenosti cca 300m je centrum střediska s náměstím, kde jsou restaurace, taverny, obchody, kavárny, cukrárny, pekařství aj.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fereniki complex, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Fereniki

rozlehlý hotelový komplex Fereniki (celkem 6 budov) se nachází v klidném venkovském prostředí, moře a pěkná dlouhá písečná pláž je vzdálena od objektů, které máme v nabídce, cca 200 - 260m, přes silnici (v závislosti na konkrétní ubytovací kapacitě). Budova Fereniki – cca 200m od moře, Fountoulis – cca 220m od moře, Manolis - cca 260m od moře. V moři mohou být kameny (doporučujeme boty do vody). Nedaleko od hotelu Fereniki je supermarket, půjčovna aut AutoWay a ve vzdálenosti cca 300m je centrum střediska s náměstím, kde jsou restaurace, taverny, obchody, kavárny, cukrárny, pekařství aj.

V letovisku Georgioupolis je též dětské hřiště, minigolf, kostel a zlatnictví. Jako místní atrakce slouží turistický vláček, který jezdí k sladkovodnímu jezeru Kournas (cca 5€/osoba).

Kapacita hotelu Fereniki

komplex Fereniki tvoří celkem 450 pokojů. V naší nabídce máme ubytování v budově Fereniki, Fountoulis a Manolis. Pokoje typu hotelové studio jsou dvojlůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny typu hotelový apartmán až pro 5 osob. Studio se skládá z jedné místnosti s koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, fénem, telefonem, rádiem, TV se satelitním příjmem, kuchyňskou linkou se základním vybavením, el. vařičem a chladničkou, překapávačem na kávu a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na moře. Klimatizace (za poplatek cca 5€/den). Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Apartmány se skládají z ložnice s dvojlůžkem a obývacího pokoje, kde jsou další 3 lůžka. Společná je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, fén, telefon, rádio, TV se satelitním příjmem, kuchyňská linka se základním vybavením, el. vařič, chladnička, překapávač na kávu a balkón nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na moře. Klimatizace (za poplatek cca 5€/den). Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

centrální recepce v hotelu Fereniky, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah (jen v některých budovách), vnitřní a venkovní bary a snackbary s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, vnitřní a venkovní restaurace, venkovní kavárna, taverna, zahrada, parkoviště.

Stravování

Dle CK, all inclusive nebo formou polopenze. Snídaně a večeře – bufet. Polopenze je v restauraci u pláže.

Sport a zábava

v areálu se nacházejí 3 bazény, 2 dětské bazény, vnitřní vyhřívaný bazén,(za poplatek cca 1€), jacuzzi (za poplatek cca 3 €), sauna (za poplatek cca 3€), slunečníky a lehátka u bazénů zdarma. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 5€/set/den).

Hlavní výhody hotelu Fereniki

3 hlavní výhody hotelu: pěkná pláž, příjemné procházky po okolí, dobře vybavené pokoje.

Web

Hotel Fereniki

Aktuální popis od CK

Fereniki Holiday Resort & Spa se nachází blízko upravené písečné pláže ve vyhledávaném letovisku Geourgioupolis. Resort se skládá z několika budov...

Popis zájezduJednoduchý hotel, pro nenáročnou klientelu, složený zněkolika samostatných budov se nachází uupravené písčité pláže ve vyhledávaném letovisku...

Poloharozlehlý hotelový komplex se šesti objekty se nachází v klidném venkovském prostředí. V nabídce VTT jsou pokoje ve dvou budovách - Fountoulis je od...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.