Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Glaros

Pěkný, zrekonstruovaný hotel na Krétě, je situován v klidném prostředí přímo u pláže, ale zároveň v centru střediska Hersonissos. Hotel svým hostům nabízí nejen příjemné prostředí s možností posezení v kavárně či restauraci s výhledem na moře, bazén s lehátky a opalovací terasu, ale také služby na výborné úrovni včetně vynikající kuchyně a příjemného personálu. Pobyt v tomto hotelu doporučujeme klientům všech věkových generací a také milovníkům nočního života, procházek a nakupování.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Glaros, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Glaros

Pěkný, zrekonstruovaný hotel Glaros, je situován v klidném prostředí přímo u pláže, ale zároveň v centru střediska Hersonissos. Hotel Glaros svým hostům nabízí nejen příjemné prostředí s možností posezení v kavárně či restauraci s výhledem na moře, bazén s lehátky a opalovací terasu, ale také služby na výborné úrovni včetně vynikající kuchyně a příjemného personálu. Pobyt v tomto hotelu doporučujeme klientům všech věkových generací a také milovníkům nočního života, procházek a nakupování.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 20 m - vzdálenost od letiště 25 km - vzdálenost od centra 0 m - nákupní možnosti 0 m

Ubytování v Glaros:

- individuálně ovladatelná klimatizace - telefon, lednička, balkon nebo terasa - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou nebo vanou, WC), trezor (za poplatek)

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - bar s terasou - plážová restaurace - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - minimarket - připojení k internetu (za poplatek)

Pláž u Glaros:

- písčitá s oblázky (vstup od hotelu na pláž je po několika schodech) - lehátka a slunečníky za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- nepravidelné večerní programy (živá hudba)

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- vodní sporty - kulečník

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.