Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gran Melia Resort & Luxury Villas

Nový luxusní resort Gran Melia Resort & Luxury Villas zaručuje svým hostům vysoký standard ubytování a služeb. Je přirozeně zasazený do svahu nad soukromým zálivem s písčitou pláží. Díky své poloze a architektonickému ztvárnění poskytuje nádherné výhledy na moře a okolní přírodní scenérie. Nejbližší městečko Agios Nikolaos je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy autem. Oblast - východní Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gran Melia Resort & Luxury Villas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komlexu Gran Melia Resort & Luxury Villas

Nový luxusní resort Gran Melia Resort & Luxury Villas zaručuje svým hostům vysoký standard ubytování a služeb. Je přirozeně zasazený do svahu nad soukromým zálivem s písčitou pláží. Díky své poloze a architektonickému ztvárnění poskytuje nádherné výhledy na moře a okolní přírodní scenérie. Nejbližší městečko Agios Nikolaos je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy autem.

Vybavení

Hotel Gran Melia Resort & Luxury Villas nabízí velký venkovní bazén s mořskou vodou a oddělenou dětskou částí, vnitřní sladkovodní bazén a venkovní bazén s vestavěným barem, určený pouze pro dospělé osoby. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži bez poplatku. K resortu patří několik restaurací včetně řecké taverny, bar u bazénu i na pláži. Pro pohodlí hostů je v komplexu panoramatický výtah, usnadňující pohyb po areálu a bar s možností využití počítače včetně internetového připojení zdarma. K vybavení hotelu Gran Melia Resort & Luxury Villas patří dva tenisové kurty, obchod se suvenýry, zlatnictví a butik. O zábavu dětí od 5 do 12 let se denně stará miniklub, na vyžádání lze zajistit i jejich hlídání. Animační tým pořádá zábavné programy během celého dne, například ochutnávku vín, školu vaření, večery s živou hudbou a další zajímavé aktivity. Na pláži lze provozovat vodní sporty včetně potápění, hotel zajišťuje pronájem aut, jachet, popřípadě i transfery helikoptérou na vlastní přistávací plochu.

Ubytování v Gran Melia Resort & Luxury Villas

Elegantně a moderně zařízené pokoje s obývací částí a možností přistýlky, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, minibar, připojení k internetu, balkón nebo terasa.

Stravování

Dle ck, snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří formou bufetu.

Relaxační pobyty

Hotelové Spa centrum nabízí na ploše 2500 m² léčebné procedury, prospívající tělu i duši. K vybavení patří fitness centrum, sauna, hydromasáže, kadeřnictví, kosmetika a pedikúra.

Hotel Gran Melia Resort & Luxury Villas na webu

www.granmeliacrete.com

Hotel Gran Melia Resort & Luxury Villas *****  - NABÍZENÉ TYPY POKOJŮ 2012

Deluxe pokoj boční výhled na moře 42m2; Deluxe pokoj výhled na moře 42m2; Deluxe pokoj výhled na moře, privátní bazén, 42m2; Dvouložnicová vila 125m2 privátní bazén, výhled na moře; Dvouložnicová vila 125m2 wellness privátní bazén, výhled na moře; Jednoložnicová suita výhled na moře 65m2; Jednoložnicová suita výhled na moře, privátní bazén, 65m2; Jednoložnicová vila 95m2 výhled na moře, privátní bazén; Junior suita výhled na moře, privátní bazén, od 48m2; Promo - deluxe pokoj boční výhled na moře 42m2; Promo - jednoložnicová vila 95m2 výhled na moře, privátní bazén.

Popisy pokojů

  • Deluxe pokoj

 Interiér 42 m², prostorná ložnice s obývací částí, povlečení a ručníky 100% bavlna, balkon.

  • Deluxe pokoj výhled na moře

 Interiér 42 m², prostorná ložnice s obývací částí, povlečení a ručníky 100% bavlna, balkon s výhledem na moře.

  • Deluxe pokoj výhled na moře, privátní bazén

 Interiér 42 m², prostorná ložnice s obývací částí, povlečení a ručníky 100% bavlna, balkon, bazén s mořskou vodou.

  • Junior suita výhled na moře, privátní bazén, od 42 m²

 Interiér 42 m² a více, ložnice s prostornou obývací částí, povlečení a ručníky 100% bavlna, terasa s bazénem s mořskou vodou a výhledem na moře.

  • Jednoložnicová suita výhled na moře

 Interiér 65 m², ložnice, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, terasa. Servis „RedLevel“ – exkluzivní asistence během pobytu, VIP RedLevel salónek pro privátní check-in a check-out, přístup do mediální místnosti s velkoplošnou obrazovkou, výběr mezinárodních novin, kontinentální snídaně podávaná po celý den, večer výběr koktejlů s předkrmy, přednostní rezervace stravování, lázeňských procedur a sportovních aktivit, osobní polštářové menu a aromaterapie menu přímo na pokoji, parkovací servis.

  • Jednoložnicová suita výhled na moře, privátní bazén

 Interiér 65 m², ložnice, oddělený obývací pokoj, povlečení a ručníky 100% bavlna, terasa s bazénem s mořskou vodou. Servis „RedLevel“ – exkluzivní asistence během pobytu, VIP RedLevel salónek pro privátní check-in a check-out, přístup do mediální místnosti s velkoplošnou obrazovkou, výběr mezinárodních novin, kontinentální snídaně podávaná po celý den, večer výběr koktejlů s předkrmy, přednostní rezervace stravování, lázeňských procedur a sportovních aktivit, osobní polštářové menu a aromaterapie menu přímo na pokoji, parkovací servis.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.