Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Heronissos Beach

Hotel Heronissos Beach nacházející se asi 70 m od pláže a poblíž centra letoviska Hersonissos je vhodný zejména pro páry všech věkových kategorií, kteří ocení jeho polohu, s dobrou dostupností restaurací, barů a obchodů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Heronissos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Heronissos Beach

Hotel s centrální polohou cca 70 m od pláže, centrum letoviska Hersonissos s restauracemi, bary a obchody je vzdáleno jen pár minut.

Vybavení hotelu Hersonissos Beach

Hotel disponuje 198 pokoji, které jsou rozdělené do hlavní budovy a vedlejší budovy (oddělena od hlavní budovy pouze malou ulicí). Přijímací prostor s recepcí, výtahy, internetový koutek (za poplatek), hotelový bar s koutkem se satelitní TV, hlavní restaurace, minimarket. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje superior (2B/3B): malá chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, hudební kanál/rádio, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén, balkon. Možnost rezervace Joker pokojů (2S): se stejným vybavením 2B/3B.

Stravování

Dle CK. Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

Za poplatek: v sousedním sesterském hotelu Chersonissos Palace: biliár, fitness, stolní tenis a tenis. Vodní sporty na pláži.

Aktuální popis od CK

Heronissos je částečné zrekonstruovaný hotel, který se nachází v centru rušného letoviska Hersonissos, nedaleko známého přístavu. Hotel nabízí pohodlné a...

Popis hoteluHotel s centrální polohou cca 50 m od pláže. Polohacentrální, oblázkovo – písečná pláž cca 70 m. Centrum letoviska Chersonissos s restauracemi,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.