Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ikaros

Dobře udržované vilky jsou postaveny nedaleko od příjezdové komunikace, která vede do Plakiasu. Jsou obklopeny dobře udržovanou zahradou.  Z prostorných zastíněných balkónů je výhled do zeleně, z 1. patra na moře.Oblast - jižní Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ikaros, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií a apartmánů Ikaros

Studia a apartmány Ikaros mají 2-5 lůžek,  stravování je vlastní

Studia a apartmány Ikaros - poloha

Dobře udržované vilky jsou postaveny nedaleko od příjezdové komunikace, která vede do Plakiasu. Jsou obklopeny dobře udržovanou zahradou. Na pláž se dostanete po příjezdové komunikaci (asi 350 m) a dále po zpevněné cestě, která Vás zavede na východní část pláže, kde je pláž Plakias nejkrásnější. Do centra městečka Plakias se dostane buď po silnici nebo sejdete-li k moři po pobřežní promenádě asi za 20 min. Asi 1 min. od domu jsou 2 taverny (Oassis a Ifigenia). Nejbližší supermarket je vzdálen asi 700 m.

Ubytování

Studia Ikaros se 2 lůžky (1 studio má 3 lůžka) jsou v hlavní budově a to buď ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Z prostorných zastíněných balkónů je výhled do zeleně, z 1. patra na moře. Apartmány Ikaros jsou v přízemních bungalovech a jejich terasy směřují k bazénu nebo do zahrady. Jedná se o apartmány buď s 1 ložnicí, kde v obytné kuchyni jsou další 2 lůžka (gauč nebo rozkládací křeslo) nebo se 2 ložnicemi, kde v obytné kuchyni je další lůžko (gauč). Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a některých elektrospotřebičů), TV, klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Můžete si zde vyžádat dětskou postýlku. U vily je místo na parkování. Ikaros má bazén s lehátky a slunečníky, malé dětské hřiště a zákoutí s příjemným posezením.

Shrnutí

Ikaros studia a apartmány jsou postaveny v krásném prostředí pěstěné zahrady, kde největší předností je pohoda a překrásné výhledy především na hory. Vzdálenost k pláži také není na překážku, vezmeme-li v úvahu, že za pár minut se dostanete na nejkrásnější část pláže plakiaského zálivu.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 890 m Vzdálenost od centra: cca 1,4 km

Aktuální popis od CK

PoznámkaPovinná pobytová taxa: 0,50 za pokoj a noc pro studia/apartmány všech kategorií Poplatek je účtován za pokoj, nikoliv za osobu a platí se na...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.