Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iro

Hotel Iro je příjemný hotel pro nenáročné klienty a leží na ostrově Kréta v rušném letovisku Hersonissos, cca 150 m od pláže a 400 m od centra, kde se nachází mnoho barů, restaurací a možností nekončící zábavy. Pláž, která je vzdálena od hotelu Iro cca 150m,  je vhodná i pro nejmladší, je písčitá s pozvolným vstupem do moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iro, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Iro

Hotel Iro je příjemný hotel pro nenáročné klienty a leží na ostrově Kréta v rušném letovisku Hersonissos, cca 150 m od pláže a 400 m od centra, kde se nachází mnoho barů, restaurací a možností nekončící zábavy.

Popis

V tomto hotelu, který má celkem 53 pokojů je k dispozici recepce s nepřetržitým provozem, restaurace, bazén se sluneční terasou – lehátka a slunečníky zdarma, 2 bary, billiard (za poplatek).

Pokoje

Pěkné 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, TV, radio, balkon nebo terasa. Za poplatek lednice (5 €/den), klimatizace (7 €/den).

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž

Pláž, která je vzdálena od hotelu Iro cca 150m,  je vhodná i pro nejmladší, je písčitá s pozvolným vstupem do moře. Zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek.

Názor CK

Hotel Iro je příjemný hotel za vynikající cenu.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisIro Hotel se nachází na ideálním místě známého města Hersonissos, zhruba cca 150 metrů od slunné pláže a 500 metrů od unikátního centra města...

Poloha- Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 100 m - Restaurace a bary se nachází v blízkosti hotelu - Centrum města Heraklion cca 30 km - Autobusová...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.